1
2
1
88'

Leicester kończy mecz w dziesiątkę. Boisko z powodów zdrowotnych opuścił Jamie Vardy, a wcześniej menedżer gości wykorzystał limit zmian.

4
2
1
2
2
87'

Lisy już pogodzone z porażką, a londyńczycy mają ochotę na kolejne gole.

4
1
2
3
1
84'

Alexandre Lacazette ma powody do frustracji. Teraz chybił z kilku metrów po akcji oskrzydlającej.

7
3
1
1
1
80'

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Aaron Ramsey.

5
2
2
2
3
78'

Powinno być 4:1, ale Alexandre Lacazette nie potrafił pokonać Schmeichela z najbliższej odległości! Piłka zeszła ze stopy napastnikowi Kanonierów i złapał ją Duńczyk.

4
4
1
1
1
77'

Leicester próbuje atakować, ale poza wymienianiem podań w środkowej strefie, niewiele może zrobić.

4
2
1
2
3
75'
72'

Arsenal złapał luz i nic już nie wskazuje na niespodziankę.

5
1
1
2
2
69'
66'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Mesut Oezil.

Cudowna akcja i 3:1! Z prawego skrzydła przed pole karne zagrał Bellerin, potem doskonale podał Lacazette, a Oezil tak wyłożył piłkę Aubameyangowi, że ten znów musiał tylko dołożyć nogę!

65'

Żółtą kartkę za faul na Aubameyangu otrzymał Ricardo Pereira.

Leicester City
5
3
1
4
4
63'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Hector Bellerin.

2:1 dla Arsenalu! Akcję zainicjował prostopadłym podaniem Oezil, Bellerin dograł z prawego skrzydła do niepilnowanego Aubameyanga i Gabończyk dopełnił formalności z kilku metrów.

61'
61'
58'

Ależ to mogła być riposta Lisów! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wilfred Ndidi główkował w poprzeczkę!

7
4
2
3
3
55'

Nie ma już śladu po bardzo dobrej grze Lisów z pierwszych 30 minut. Teraz dominuje Arsenal.

1
1
3
3
2
51'

Jeszcze raz próbował Mchitarjan - tym razem strzelił nad bramką z 13 metrów.

3
2
1
1
1
50'

Arsenal ruszył do ataku! W dużym zamieszaniu w polu karnym spudłował Henrich Mchitarjan. Kasper Schmeichel tylko patrzył.

3
2
1
1
1
48'

Groźne dośrodkowanie Iwobiego, do którego nie doszedł jednak zamykający akcję Henrich Mchitarjan.

1
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
2
1
1
45'

Doliczona 1 minuta.

5
4
1
1
2
45'

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Asystował mu Hector Bellerin.

Świetna kombinacyjna akcja gospodarzy i mamy remis! Bellerin zrehabilitował się za gola samobójczego, dograł na środek pola karnego do Oezila, a ten trafił do siatki strzałem, po którym piłka odbiła się jeszcze od wewnętrznej części słupka.

19
16
3
2
3
42'

Z ostrego kąta płasko w środek bramki strzelił Alex Iwobi, ale Kasper Schmeichel na posterunku.

3
2
2
2
4
40'

Rzut wolny z 25 metrów dla Arsenalu. Wyraźnie obok bramki uderzył Granit Xhaka.

7
1
1
1
4
36'

Alexandre Lacazette zablokowany przy próbie dośrodkowania spod końcowej linii. Kanonierzy próbują atakować, jednak na razie idzie im kiepsko.

3
1
1
1
2
35'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka.

3
2
1
2
1
33'

Z rzutu wolnego w okolice poprzeczki uderzył Granit Xhaka i Kasper Schmeichel wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
1
1
3
31'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Hector Bellerin.

Zasłużone prowadzenie gości! Ndidi uruchomił świetnym podaniem Chilwella, a ten ruszył sprintem i trafił do siatki z ostrego kąta po rykoszecie od nogi Bellerina. Zmylony Leno skapitulował.

15
9
6
5
9
28'

Ricardo Pereira trochę za mocno dośrodkował w kierunku Vardy'ego i snajper Lisów nie miał szans sięgnąć piłki na 5. metrze.

3
1
1
1
2
26'

Po indywidualnej szarży obok słupka huknął z dystansu Alexandre Lacazette.

3
1
1
1
2
25'

Teraz Schmeichel złapał piłkę po dośrodkowaniu Bellerina z prawego skrzydła. Arsenal powoli się budzi.

3
1
1
1
3
22'

Anemiczny płaski strzał Mustafiego z narożnika pola karnego. Kasper Schmeichel musiał to obronić.

4
2
1
1
2
20'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bardzo groźnie główkował Harry Maguire i Arsenal uratował Bernd Leno!

4
2
1
1
2
17'

Niebywałe! Rob Holding na oczach sędziego ewidentnie zagrał ręką we własnym polu karnym, a Chris Kavanagh - choć widział to doskonale - nie wskazał na "wapno"!

3
1
1
1
2
17'

Jeśli Kanonierzy wygrają, to dogonią w tabeli Chelsea oraz Tottenham i będą mieć tylko dwa punkty straty do 1. miejsca. Na razie jednak sprawiają wrażenie, jakby nie za bardzo im na tym zależało.

1
1
2
1
1
17'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Rob Holding.

3
1
1
1
1
16'

Fatalnie z rzutu wolnego z 22 metrów uderzył James Maddison. Piłka minęła bramkę w sporej odległości.

2
1
1
1
1
12'

Z dystansu mocno chciał strzelić Hector Bellerin, jednak trafił w Lacazette'a.

2
1
1
1
1
10'

Cały czas lepsze wrażenie sprawia ekipa Leicester. Arsenal jest ospały.

1
1
2
2
2
6'

Soczyście sprzed pola karnego uderzył Kelechi Iheanacho i Bernd Leno wybił piłkę na rzut rożny!

4
3
1
1
1
4'

Pierwsze minuty zdecydowanie lepsze w wykonaniu Lisów. Goście zaczęli bez respektu dla rywala.

1
3
1
1
1
2'

Potężna bomba Iheanacho z ostrego kąta i Arsenal uratował blok Holdinga! To mogło być 0:1.