Manchester United
19' Paul Pogba 34' Juan Mata 80' Paul Pogba
West Ham United
49' Felipe Anderson 79' Ryan Fredericks
2:1

Koniec meczu.

WHU nie jest w stanie przedostać się pod pole karne przeciwnika.

Pięć minut doliczonych.

Phil Jones oberwał łokciem w twarz. Zalał się krwią, ale to twardziel. Wstał i to on chwilę później przerwał grę wybijając piłkę.

West Ham stara się odpowiedzieć, próbuje atakować.

Gol! Strzelił Paul Pogba. 2:1 dla Man Utd! Francuz tym razem nie zmylił Fabiańskiego, ale uderzył tak silnie i precyzyjnie, że Polak nie miał szans na skuteczną interwencję.

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Fredericks. To on faulował Martiala.

Rzut karny dla Man Utd! Martial faulowany!

Kapitalna interwencja de Gei! Hiszpan opuszkami palców sparował strzał głową Antonio.

Poprzeczka uratowała Man Utd po strzale Antonio z linii pola karnego!

West Ham. Schodzi: Pablo Zabaleta. Wchodzi: Ryan Fredericks.

Man Utd. Schodzi: Marcos Rojo. Wchodzi: Andreas Pereira.

Man Utd. Schodzi: Romelu Lukaku. Wchodzi: Mason Greenwood.

Silny strzał Rice'a z 25 metrów, ale jeszcze lepiej ustawił się Rojo, który zablokował jego uderzenie.

Uderzenie Rojo z 25 metrów, ale Fabiański nie miał problemów ze złapaniem piłki.

Kibice na Old Trafford powoli niecierpliwią się, bo gra Man Utd nie klei się.

Rashford z czterech metrów uderzył głową nad poprzeczką WHU.

West Ham. Schodzi: Manuel Lanzini. Wchodzi: Grady Diangana.

Kontuzja Lanziniego. Chyba potrzebna będzie zmiana.

Bardzo groźny, płaski strzał Rashforda. Fabiański zdołał sparować to uderzenie.

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marcus Rashford.

Płaski strzał Zabalety sprzed pola karnego nie mógł zaskoczyć bramkarza Czerwonych Diabłów.

Kolejne minuty dla WHU. Man Utd gra dzisiaj przeciętnie.

Gol! Strzelił Felipe Anderson. Asystował mu Manuel Lanzini. 1:1! Dośrodkowanie na "długi" słupek, gdzie Anderson z czterech metrów pokonał de Geę.

Dogranie w pole karne do Hernandeza, ale akcję przerwał gwizdek sędziego. Meksykanin był na spalonym.

Początek drugiej połowy.

Przerwa.

Minuta doliczona.

Niegroźny strzał głową Smallinga z 12 metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

Przyblokowany strzał Lukaku sprzed pola karnego i korner dla Man Utd.

Lingard upadł w polu karnym WHU, ale sędzia nie użył gwizdka. Po chwili fatalnie z dystansu uderzył Fred.

Żółtą kartkę otrzymał Juan Mata. Faulowany Noble.

Kolejna akcja WHU. Naprawdę londyńczycy nie boją się odważniej zaatakować Man Utd. Brakuje jednak skuteczności.

Zupełnie nieudany strzał Dalota z narożnika pola karnego.

Paul Pogba dwukrotnie został zablokowany przy strzałach z 14 metrów.

Korner dla WHU po tym jak Manuel Lanzini trafił z rzutu wolnego piłką w mur zawodników Man Utd.

West Ham stara się odpowiedzieć. Gra Młotów wygląda dzisiaj obiecująco.

Gol! Strzelił Paul Pogba. 1:0 dla Man Utd! Francuz zmylił Polaka i pokonał Fabiańskiego.

Rzut karny dla Man Utd! Mata faulowany przez Snodgrassa.

Nie widać różnicy w grze obu drużyn. Co więcej to goście już powinno prowadzić, gdyby nie błąd sędziego.

Dośrodkowanie Dalota, ale piłka w rękach Fabiańskiego.

Gol dla WHU! Felipe Anderson z sześciu metrów pokonał de Geę. Sędzia uznał, że Brazylijczyk był na spalonym, chociaż telewizyjne powtórki pokazały, że nie miał racji.

Odważnie grają Młoty od pierwszych minut. Wcale nie cofnęły się w okolice własnego pola karnego.

Korner dla Man Utd. Piłka została wybita na 20 metr, gdzie strzał oddał Fred. Brazylijczyk został jednak zablokowany.

Arthur Masuaku połakomił się na strzał z 20 metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczką.