Watford FC
11' Troy Deeney 54' Etienne Capoue 86' Will Hughes
Arsenal FC
10' Pierre-Emerick Aubameyang
0:1

Koniec. Arsenal wygrał 1:0, ale było to zwycięstwo bardzo szczęśliwe.

Piłka w polu karnym Arsenalu, jednak gospodarze rozgrywali akcję zbyt koronkowo.

Ostatnie 3 minuty meczu przed nami!

Kontra Arsenalu, obrońcy Watfordu przerwali akcję.

Pierre-Emerick Aubameyang sam na sam z bramkarzem, piłka poszybowała obok bramki Watfordu.

Watford. Schodzi: Adam Masina. Wchodzi: Ken Sema.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Will Hughes.

Głową uderzał Hughes, dwa metry ponad bramką Leno. W ataku Watford.

Gray już minął bramkarza, ale uderzając do pustej bramki z ostrego kąta trafił zawodnika Arsenalu!

Adam Masina dośrodkował z rzutu wolnego, wprost w ręce Leno.

Uderzał pod poprzeczkę Xhaka, Foster na raty złapał piłkę.

Na spalonym Hughes, sędzia przerwał grę.

Problemy ma Koscielny, a Arsenal wyczerpał już limit zmian. Obrońca jednak kontynuuje mecz.

Dogranie z prawej strony do Aubameyanga, Gabończyk uderzał wślizgiem. Strzał poszybował wysoko ponad bramką.

Sporadycznie atakują gospodarze, ich próby zapowiadają się jednak groźnie. Arsenal czujny, nie pozwala na strzały na bramkę Leno.

Henrich Mchitarjan mocno dogrywał z prawej strony. Do piłki nikt nie doszedł.

Daryl Janmaat do Gray'a, a ten źle przyjął piłkę. Zawodnik Watfordu mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

Z ok. 23 metrów uderzył Masina. Piłka odbiła się od poprzeczki!

Watford. Schodzi: Kiko Femenia. Wchodzi: Isaac Success.

Z kilku metrów uderzał Henrich Mchitarjan. Ormianin trafił Fostera w nogę! Powinno być 0:2!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Etienne Capoue.

Strzelał Iwobi, piłki minęła cel o pół metra.

Arsenal stara się skonstruować akcję i pozbawić gospodarzy nadzei na wyrównanie.

Od początku 2. połowy gra toczy się na połowie Arsenalu. Watford jednak póki co bez okazji na wyrównanie.

Wracamy do meczu.

Arsenal. Schodzi: Lucas Torreira. Wchodzi: Mesut Oezil.

Przerwa. Arsenal prowadzi po wielkim błędzie Fostera. Gospodarze grają w osłabieniu, ale zasłużyli na wyrównujące trafienie.

Sędzia doliczył minutę.

Coraz bliżej przerwy. Arsenal oddala grę od własnej bramki. Tutaj do zmiany stron raczej niewiele już się zmieni.

Nie będzie ulubieńcem miejscowych kibiców sędzia. Kilka kontrowersyjnych decyzji fani Szerszeni arbitra mają serdecznie dość.

Kontra Watfordu zatrzymana. Na spalonym znalazł się Gray. Dyskusyjna decyzja sędziego.

Osłabły ataki Watfordu, teraz to Arsenal ma więcej z gry. Goście jednak nie potrafi poważniej zagrozić bramce Fostera.

Etienne Capoue uderzył z rzutu wolnego, Leno zdołał sparować piłkę strzeloną nad murem. Zabrakło trochę siły.

Będzie rzut wolny dla Watfordu z ok. 19 metrów. Świetna okazja na gola.

Watford gra w osłabieniu, jednak na boisku tego nie widać. To gospodarze stwarzają sobie więcej okazji na gola.

Spore problemy mial Arsenal. W końcu jednak goście zaatakowali, strzelał Iwobi, Foster sparował piłkę na rzut rożny.

Gray urwał się obrońcy, dogrywał wzdłuż pola bramkowego, ale Monreal uratował Kanonierów.

Arsenal spokojnie, to gospodarze muszą atakować i starają się to robić.

W końcu Watford. Z okolic narożnika pola bramkowego uderzał Craig Cathcart, Leno zdołał odbić piłkę!

Iwobi do Aubameyanga, strzał z siedmiu metrów trafił w obrońcę i wyszedł na rzut rożny pół metra obok słupka.

Deeney wzburzony opuszczał boisko. Sytuacja Watfordu w kilkadziesiąt sekind zrobiła się katastrofalna. Wykluczenie dyskusyjne, ale już nikt tego cofnąć nie może.

Czerwoną kartkę otrzymał Troy Deeney. Zawodnik Watfordu trafił ręką w twarz Torreirę. Arbiter uznał, że to nie był przypadek i wyrzucił gracza gospodarzy z boiska!

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Cóż zrobił Foster! Po akcji Arsenal, obrońca wycofał piłkę do bramkarza. Golkiper tak długo zabierał się do wybicia futbolówki, że dobiegł do niego Aubameyang. Gabończyk wystawił nogę,  w którą trafił Foster! 0:1!

Od początku przewaga należy do Watfordu. Gra toczy się na połowie Arsenalu.

Hughes starał się uderzać z ok. 15 metrów trafił w rywala. Po chwili ponownie Hughes, tym razem skiksował. Od bramki Leno.

Akcja Watfordu. Grający po raz pierwszy w podstawowym składzie Grek Konstantinos Mavropanos przerwał akcję. Będzie rzut rożny.

Gramy!

Mecz poprowadzi Craig Pawson.

Kto wygra mecz?

Arsenal walczy o 3. miejsce w Premier League, co da prawo gry w Lidze Mistrzów bez eliminacji. Watford aktualnie w lidze jest 10.