Bundesliga: 28. kolejka
06 kwi 2019 18:30
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Serge Gnabry. Lewandowski dobił rywali. Gnabry wyłożył mu piłkę, a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do pustej bramki.

613
256
72
20
32
87'

Borussia nie jest w stanie zagrozić bramce Neuera. Goście oczekują już na końcowy gwizdek.

52
29
12
11
13
84'

Nieudany strzał Suele z ponad dwudziestu metrów. Bardzo niecelny strzał.

18
12
13
12
26
83'

Gnabry wyłożył piłkę Lewandowskiemu, ale jego strzał został zablokowany.

14
7
21
15
29
82'

Thiago dośrodkował z rzutu wolnego prosto w ręce Burkiego.

12
6
18
13
30
81'

Tym razem Witsel sfaulował Lewandowskiego. Ostra gra gości.

16
14
15
17
73
80'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Renato Sanches.

26
14
14
11
22
80'

Kompletnie nieudany strzał Alaby z rzutu wolnego. Piłka poleciała kilka metrów nad poprzeczką.

7
6
11
19
30
79'

Reus ostro zaatakował Lewandowskiego. Bez kartki.

8
5
20
11
66
78'

Lewandowski dostał podanie w polu karnym, ale strzelił nad poprzeczką.

9
7
17
40
26
77'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Leon Goretzka.

24
14
11
8
8
76'

Nieudane zakończenie akcji przez Gnabry'ego. Uderzył wysoko nad poprzeczką.

11
7
6
9
15
75'

Borussia bez wiary choćby w zdobycie honorowego gola.

19
16
13
9
9
72'

Kolejny raz akcja Borussii przerwana przez spalonego.

21
18
9
6
5
70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za odepchnięcie Delaney'a otrzymał Robert Lewandowski.

Bayern Monachium
26
18
37
42
107
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Delaney.

Borussia Dortmund
43
13
8
5
8
70'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez gości. Piłkę przejęli piłkarze Bayernu.

24
14
6
4
2
69'
ZMIANA
12
10
10
14
35
68'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Franck Ribery.

32
13
6
3
5
65'

W polu karnym piłka trafiła do Goetze, ale jego strzał został zablokowany.

13
15
13
9
6
64'

Bayern cierpliwie rozgrywa swoje akcje, wymieniając podania na połowie rywali.

19
8
4
4
5
62'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Mahmoud Dahoud. Wchodzi: Mario Goetze.

10
11
10
6
9
60'

Akcja Borussii przerwana, gdyż Reus był na spalonym.

9
59'

Tempo spotkania coraz słabsze. Borussia jest bezradna w ofensywie.

16
11
9
3
10
56'

Lewandowski blisko zdobycia drugiego gola! Po dograniu Alaby zabrakło mu kilkunastu centymetrów, by strącić piłkę.

39
15
16
12
18
52'

Po wrzutce z rzutu rożnego nie było zagrożenia pod bramką Borussii.

10
8
6
12
12
52'

Akcja Bayernu przerwana przez Delaney'a. Rzut rożny dla gospodarzy.

10
10
6
9
7
49'

Bayern kontroluje losy spotkania, ale dalej atakuje.

23
12
7
4
4
46'
ZMIANA
46'

8
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

29
17
10
6
12
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Thomas Mueller. Borussia na kolanach! Mueller dograł w pole karne do Gnabry'ego, a ten strzałem głową pokonał Burkiego.

192
76
29
25
28
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Javi Martinez. Absolutny nokaut! Po sprytnym rozegraniu rzutu wolnego Mueller oddał groźny strzał, z którym poradził sobie Burki. Następnie piłka trafiła na szesnastym metrze do Martineza, a ten pewnym strzałem nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję.

208
82
29
32
28
40'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Dan-Axel Zagadou.

27
6
7
3
9
38'

Lewandowski blisko zdobycia drugiego gola. Burki obronił strzał Polaka.

62
12
25
23
26
37'

Gnabry za daleko wypuścił sobie piłkę, ale mimo to zdołał dośrodkować. W polu karnym nie było jednak żadnego z graczy Bayernu.

10
4
6
12
15
34'

Po dograniu Sancho z rzutu rożnego piłkę przejęli gospodarze. Wyszli z kontrą, ale sytuację wyjaśnili przyjezdni.

16
8
8
5
8
34'

Piszczek dośrodkował ze skrzydła. W polu karnym uderzył Delaney, ale zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.