Real raz za razem wstrzeliwuje piłkę w pole karne Atletico... bez powodzenia. Przed momentem kolejna centra i dobrze na przedpolu zachował się Oblak.

6
6
10
komentarz

Zbliżamy się do końca zatem słowo o polskiej trójce sędziowskiej. Szymon Marciniak zdecydowanie na plus, liniowi również z wysoką oceną.

34
14
9
6
7
114'

Jest wolej Luki Modricia! Dobrze ustawiony Jan Oblak zatrzymuje piłkę na linii bramkowej.

25
13
10
7
10
112'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Faulowany Niguez.

Real Madryt
29
14
7
8
7
111'

Desperacko próbuje jeszcze coś zmienić Real Madryt, ale po wejściu Gimeneza Atletico jest już ustawione ultra defensywnie.

19
6
6
10
6
109'
107'

Vitolo mógł przesądzić sprawę. Dostał dobre podanie z prawego skrzydła, ale źle przyjął piłkę na klatkę piersiową i obrońcy zdążyli z interwencją.

8
5
6
5
12
106'

Początek II połowy dogrywki.

18
9
5
5
7
105+3'

Thomas Partey biegł sam na bramkarza Realu i.... przewrócił się. Mogło być definitywnie po meczu.

9
8
5
6
15
105+2'

11
105'

2 minuty doliczone do I połowy dogrywki.

13
7
6
2
4
104'

Gol! Strzelił Koke. Asystował mu Vitolo.

Atletico zadaje kolejny cios! Costa ładnie zastawił się w polu karnym Realu, wycofał do Vitolo, a ten znakomicie obsłużył kolegę. Strzał bez przyjęcia i Królewscy są w opałach.

141
84
21
20
27
103'

Prostopadła piłka do Benzemy, ale Oblak czujnie wybiegł z bramki i skasował akcję Realu.

10
5
4
5
4
102'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Borja Mayoral.

7
10
4
5
4
Atletico dało radę, a czy Real to jeszcze odwróci?
Tak, to jeszcze nie koniec
13
11
4
3
6
101'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić. Faulowany Hernandez.

Real Madryt
10
4
3
6
7
98'

Gol! Strzelił Saul Niguez. Asystował mu Thomas Partey.

Błąd Varane'a i Atletico prowadzi! Partey wycofał piłkę spod linii końcowej, a Niguez kapitalnie uderzył wolejem pod poprzeczkę.

130
65
24
19
22
95'

Celny strzał Carvajala sprzed "szesnastki", ale piłka leciała dokładnie tam gdzie stał Oblak i ten pewnie ją chwycił.

10
6
5
6
4
93'

Real nie chce rzutów karnych. Królewscy w ataku, Atletico broni się całym zespołem.

11
6
8
7
11
91'

Początek I połowy dogrywki.

9
4
5
2
3
90+3'

Jeszcze Correa próbuje środkiem... bezskutecznie.

13
11
6
5
7
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Ceballos. Faulowany Correa.

16
7
6
10
7
90'

Jeszcze 3 minuty gry. Zapowiada się na dogrywkę.

13
7
8
7
6
90'

Atletico. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Thomas Partey.

5
7
8
3
4
90'

Diego Costa w polu karnym Realu! Mija Marcelo, ale z asekuracją pospieszył Raphael Varane.

16
9
7
7
10
88'

Podanie na wolne pole do Costy, ale ten jest na spalonym.

12
6
7
7
14
86'

Real ruszył do przodu, ale Atletico to jedna z lepiej poukładanych drużyn w defensywie. Królewskim trudno się przebić.

13
8
7
5
6
83'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

8
7
9
12
7
81'

Dobrze się to zapowiadało. Prostopadłe podanie Modricia do Bale'a, ale Chorwat zagrywa ciut za mocno i piłka u Oblaka.

13
11
12
11
12
79'

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Angel Correa.

Marcelo chciał za wszelką cenę utrzymać piłkę w boisku. Udało się, ale kosztowało to stratę gola. Correa zagrał przed bramkę, a Costa z bliska wpakował piłkę pod poprzeczkę.

122
65
23
27
36
76'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Dani Ceballos.

9
13
9
9
10
75'

Niepewne wybicie Oblaka. Bramkarz Atletico wybijając futbolówkę trafił w Godina i podopieczni Simeone mieli szczęście, że Benzema nie wystartował do piłki.

8
6
5
5
5
73'

Szybka akcja Atletico zakończona płaskim strzałem Correi... pewnie broni Navas.

5
71'

Atletico. Schodzi: Rodri. Wchodzi: Vitolo.

5
71'

Podanie na 13 metr, gdzie strzela nadbiegający Toni Kroos. Dobrze blokują obrońcy Atletico, a poprawka Modricia szybuje hen hen wysoko.

8
5
6
4
6
69'

Pokazał się Thomas Lemar. Ładny drybling i Casemiro zmuszony faulować. Dogranie w pole karne, ale piłka wraca do podającego. Po chwili kolejna próba i górą defensywa Realu.

6
6
8
5
6
66'

Iskrzy! Costa w starciu z Ramosem. Obrońca Realu kopnięty w szyję! Niby przypadkowo, ale tak nie do końca. Marciniak uspokaja obu piłkarzy.

21
9
10
9
9
63'

Gol! Strzelił Sergio Ramos.

Real prowadzi. Obrońca wyczekał do końca i zupełnie zmylił bramkarza.

Real Madryt
74
39
18
36
79
62'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Costa. Za protesty.

27
14
12
15
23
62'

Rzut karny dla Realu! Ręką zagrał Juanfran.

31
19
9
14
35
61'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Correa. Podcięty Casemiro.

18
9
6
9
10
60'

Gareth Bale pada w polu karnym Atletico po starciu z Godinem. Gwizdek Marciniaka milczy.

10
9
9
7
7
59'

Bardzo dobre podanie w tempo Hernandeza. Angel Correa w polu karnym Realu, ale w prostej sytuacji gubi piłkę.

5
5
6
6
8
57'
10
7
9
7
13
57'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Luka Modrić.

21
12
8
6
6
54'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo. Faulowany Juanfran.

Real Madryt
13
7
6
5
14
53'

Strata Lemara w środkowej strefie boiska, ale rozpędzonego Asensio łatwo zastopował Godin.

11
12
5
4
5
50'

Drybling Lemara kończy się faulem Casemiro. Nowy nabytek Atletico trzyma się za nadgarstek, ale zmiana nie będzie konieczna.

8
10
4
3
4
49'

Strzał Griezmanna z 25 metrów ofiarnie zablokował wślizgiem Casemiro.

4
4
4
3
8
46'

Zaczynamy II połowę. Oba zespoły bez zmian.

13
5
5
3
4
45'

Szymon Marciniak doliczył do pierwszej połowy minutę.

18
10
9
6
7
42'

Rodri przebiegł z piłką ok. 40 metrów. Mijał przeciwników na wielkiej łatwości, ale w kluczowym momencie źle podał do partnera.

3
4
6
9
6
41'

Koke w akcji ofensywnej na prawej flance. Jest płaskie wstrzelenie w pole karne, ale napastników uprzedził Keylor Navas.

4
3
4
4
8
38'

Asensio traci piłkę na własnej połowie w narożniku boiska. Costa ponownie chciał zbiec do linii końcowej i huknąć z ostrego kąta, ale tym razem obrona Królewskich była na to przygotowana.

13
10
4
3
6
36'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Asensio.

15
14
8
11
19
35'

Odpowiada kontratakiem Atletico! Asensio podciął wybiegajacego na czystą pozycję Costę. Musi być kartka.

6
5
3
2
7
34'

Kontra Realu! Bale do Asensio, a ten jest sam przed bramkarzem. Dlaczego czekał aż wróci Rodri?

7
4
4
2
6
32'

Atletico spróbowało przedrzeć się środkiem pola karnego Raelu... nic z tego.

3
2
7
6
5
29'

Złe krycie obrońców Atletico. Marco Asensio beztrosko wbiegł między defensorów i "poszukał" dalszego słupka. Piłka dokręcana do bramki mija ją o włos.

12
9
4
3
3
27'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Gareth Bale.

Real odpowiada! Bale urwał się rywalom, robiąc użytek ze swojej szybkości. Dośrodkowanie z prawego skrzydła zamyka głową Benzema.

84
54
28
32
81
25'

Marcelo zbiegł z lewej strony do środka i huknął prawą nogą... metr nad poprzeczką.

4
23'

Casemiro traci piłkę 25 metrów przed własną bramką. Co z tego, skoro Costa zupełnie nie miał komu podać.

9
5
3
3
1
20'

Lucas Hernandez ponownie nie pozwolił Bale'owi na swobodne przyjęcie piłki. Twarda, zdecydowana gra obrońcy Atletico od pierwszych minut.

13
5
5
1
1
18'

Przerwa w grze. Ramos i Costa zderzyli się głowami.

8
9
8
17
8
17'

Po niemrawym początku, zdaje się, że budzi się Real. Marco Asensio zagrywa piętą wzdłuż bramki, piłkę odbija Oblak, dobitki jednak zabrakło.

9
4
7
6
11
13'

Sztuczka Bale'a i Saul Niguez musi faulować przed własnym polem karnym. Dośrodkowanie Kroosa tuż przed bramkę, gdzie jednak najwyżej skacze Diego Godin.

13
9
6
6
5
10'

Real łatwo poradził sobie z pressingiem rywali. Prostopadłe podanie do Bale'a, ale ten ponownie przegrywa walkę z Hernandezem.

15
9
8
5
7
8'

W powietrznej walce o piłkę Ramos wyraźnie uderzył w twarz Costę. Są nerwy, ale Szymon Marciniak uspokaja sytuację.

14
5
5
4
4
7'

Pierwsza akcja Królewskich. Gareth Bale ruszył prawą stroną, ale nadział się na Hernandeza, a potem faulował.

9
8
4
1
4
6'

Piłka pod nogami piłkarzy Atletico. Real jak narazie tylko bezradnie biega.

13
11
5
4
5
4'

Juanfran urwał się prawym skrzydłem, ale jego centra zablokowana przez jednego z obrońców.

13
7
3
3
6
1'

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Diego Godin.

Petarda na początek! Długie podanie z pominięciem pomocy. Costa podbił piłkę głową, a następnie wykorzystał niezdecydowanie Ramosa i Varane'a. Prawdziwa "bomba" niemal z zerowego kąta jakimś sposobem wpada do siatki!

225
119
37
36
53
20:10

Za moment startujemy. Jakby ktoś nie widział, to o takie cudeńko toczy się gra.

17
6
2
3
2
20:10

Wychodzą piłkarze. Real na biało, Atletico w charakterystycznych dla siebie pasiastych, czerwono-białych koszulkach i niebieskich spodenkach.