Zza pola karnego przewrotką uderzył Theo Gebre Selassie. W sam środek bramki.

37
14
21
90+3'

Robert Lewandowski centymetry od hat-tricka!!! Polak ruszył z indywidualną akcją. W polu karnym kapitalnie zbiegł z prawej strony do środka, minął obrońcę, bramkarza i już przewracając się trafił w słupek. Świetny rajd "Lewego".

203
54
58
36
33
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski.

46
35
48
61
176
90+2'

Bardzo gorąco również na ławce rezerwowych. Niko Kovac musiał uspokajać jednego ze swoich asystentów.

28
37
16
6
5
90+1'

Claudio Pizarro główkował niecelnie na długim słupku. Gospodarze wciąż liczą na doprowadzenie do wyrównania.

18
9
6
8
13
90'

Werder doprowadzi do dogrywki czy Bayern zamelduje się w finale? Sędzia doliczył jeszcze 5 minut.

20
10
15
8
12
89'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Rafinha.

20
18
9
11
5
89'
ZMIANA
89'

Moisanderowi nie podoba się, że Thomas Mueller dziękuje kibicom za występ. Kolejne przepychanki.

9
3
6
3
4
88'

James Rodriguez był zupełnie niepilnowany w polu karnym rywali, ale zwlekał ze strzałem i uderzył wyraźnie nad bramką.

3
4
6
5
15
84'

Po żółtej kartce Max Kruse wdał się jeszcze w ostrą wymianę zdań z Lewandowskim. Wydaje się, że piłkarze Bayernu podpuszczają rywali, by zyskać na czasie.

20
14
6
2
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał James Rodriguez. Za przepychanki.

5
5
10
2
10
84'

Żółtą kartkę otrzymał Max Kruse. Za przepychanki.

18
7
2
1
1
83'

Gorąco na boisku. W przepychankach biorą udział m.in. James Rodriguez i Thomas Mueller.

8
6
3
2
5
komentarz

Werder zdobył 2 gole w 67 sekund, ale Bayern odpowiedział bardzo szybko! Robert Lewandowski ma już 5 bramek w tym sezonie Pucharu Niemiec.

53
20
5
4
4
81'
ZMIANA
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Jest! Polak wyczekał bramkarza i uderzył w swój prawy róg.

302
135
28
20
24
79'

Będzie karny. Szansa przed Lewandowskim.

134
56
19
16
26
79'

Sytuacja jeszcze jest analizowana w wozie VAR.

36
24
11
10
21
78'

RZUT KARNY DLA BAYERNU!

Kingsley Coman padł na murawę po tym jak lekko odepchnął go Theo Gebre Selassie. Kontrowersyjna decyzja.

95
30
20
10
17
77'
ZMIANA
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Milot Rashica.

NIEPRAWDOPODOBNE! Piłkarze Bayernu wymienili kilka podań, stracili piłkę i z fenomenalnym rajdem ruszył Rashica, który minął Hummelsa, Ulreicha, a następnie po słupku trafił do siatki!

67
49
52
28
57
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Yuya Osako. Asystował mu Milot Rashica.

Będą jeszcze emocje! Rashica ładnie zabrał się z piłką i zagrał po ziemi na 11. metr, gdzie rywalowi urwał się Osako. Japończyk strzelił obok bezradnego Ulreicha.

47
37
26
24
56
73'

Strzał Kruse zablokowany. Werder oddala się od finału Pucharu Niemiec.

7
6
3
2
2
68'

Z narożnika pola karnego uderzył Thomas Mueller, a piłka po plecach rywala poleciała wysoko i odbiła się od górnej części poprzeczki.

10
7
3
3
5
66'

Werder nie rezygnuje! Davy Klaassen uderzył z główki, a Sven Ulreich na raty złapał piłkę.

2
65'
ZMIANA

Werder. Schodzi: Kevin Moehwald. Wchodzi: Claudio Pizarro.

2
64'

Przypominamy - o awansie decyduje jeden mecz. Werder potrzebuje dwóch bramek, aby przedłużyć swoje szanse na awans do finału Pucharu Niemiec.

5
4
2
3
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Leon Goretzka. 2:0 dla Bayernu!!! Goretzka zdecydował się na strzał, ale piłkę po drodze przejął Mueller, który uderzył po rękach bramkarza wprost do siatki!

87
32
7
4
9
62'

Mats Hummels zażegnał niebezpieczeństwo we własnym polu karnym. Piłkarzom Werderu zdecydowanie brakuje skutecznego ostatniego podania.

2
2
2
2
2
61'

Robert Lewandowski chciał przelobować w polu karnym Moisandera, lecz trafił rywala w głowę.

5
3
5
4
4
58'

Thomas Mueller uderzył zza pola karnego nad poprzeczką.

4
1
2
5
7
57'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Leon Goretzka.

10
6
4
2
2
56'

Werder w ataku pozycyjnym, Bayern momentami całą jedenastką na własnej połowie.

3
1
1
2
52'

Po przerwie Werder nieco wyżej ustawiony, ale na razie obraz gry się nie zmienia. Gospodarze muszą zaatakować, jeśli liczą na awans do finału Pucharu Niemiec.

4
2
2
1
3
49'

Moehwald uderzył z główki, piłka odbiła się od murawy i wpadła w rękawice Ulreicha.

3
1
2
4
1
48'

Mogło być 2:0! Thomas Mueller zacentrował z końcowej linii, a z prawej nogi uderzył w światło bramki Kingsley Coman. Strzał nie był jednak zbyt mocny i poradził sobie z nim golkiper Werderu.