Werder Brema
25' Davy Klaassen 74' Yuya Osako 75' Milot Rashica 84' Max Kruse
Bayern Monachium
26' Mats Hummels 36' Robert Lewandowski 63' Thomas Mueller 80' Robert Lewandowski 84' James Rodriguez 90+3' Robert Lewandowski
2:3

Ależ spotkanie! Bayern prowadził 2:0, ale w nieco ponad minutę stracił 2 gole. Chwilę później Bawarczycy wywalczyli rzut karny, który na bramkę zamienił Lewandowski. W doliczonym czasie gry Polak mógł skompletować hat-tricka. W finale Pucharu Niemiec Bayern zagra z RB Lipsk!

Koniec spotkania! Bayern Monachium w finale Pucharu Niemiec!

Wydaje się, że już nic nie uratuje Werderu!

Zza pola karnego przewrotką uderzył Theo Gebre Selassie. W sam środek bramki.

Robert Lewandowski centymetry od hat-tricka!!! Polak ruszył z indywidualną akcją. W polu karnym kapitalnie zbiegł z prawej strony do środka, minął obrońcę, bramkarza i już przewracając się trafił w słupek. Świetny rajd "Lewego".

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski.

Bardzo gorąco również na ławce rezerwowych. Niko Kovac musiał uspokajać jednego ze swoich asystentów.

Claudio Pizarro główkował niecelnie na długim słupku. Gospodarze wciąż liczą na doprowadzenie do wyrównania.

Werder doprowadzi do dogrywki czy Bayern zamelduje się w finale? Sędzia doliczył jeszcze 5 minut.

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Rafinha.

Werder. Schodzi: Davy Klaassen. Wchodzi: Johannes Eggestein.

Moisanderowi nie podoba się, że Thomas Mueller dziękuje kibicom za występ. Kolejne przepychanki.

James Rodriguez był zupełnie niepilnowany w polu karnym rywali, ale zwlekał ze strzałem i uderzył wyraźnie nad bramką.

Po żółtej kartce Max Kruse wdał się jeszcze w ostrą wymianę zdań z Lewandowskim. Wydaje się, że piłkarze Bayernu podpuszczają rywali, by zyskać na czasie.

Żółtą kartkę otrzymał James Rodriguez. Za przepychanki.

Żółtą kartkę otrzymał Max Kruse. Za przepychanki.

Gorąco na boisku. W przepychankach biorą udział m.in. James Rodriguez i Thomas Mueller.

Werder zdobył 2 gole w 67 sekund, ale Bayern odpowiedział bardzo szybko! Robert Lewandowski ma już 5 bramek w tym sezonie Pucharu Niemiec.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Jest! Polak wyczekał bramkarza i uderzył w swój prawy róg.

Będzie karny. Szansa przed Lewandowskim.

Sytuacja jeszcze jest analizowana w wozie VAR.

RZUT KARNY DLA BAYERNU!

Kingsley Coman padł na murawę po tym jak lekko odepchnął go Theo Gebre Selassie. Kontrowersyjna decyzja.

Bayern. Schodzi: Thiago Alcantara. Wchodzi: James Rodriguez.

Gol! Strzelił Milot Rashica.

NIEPRAWDOPODOBNE! Piłkarze Bayernu wymienili kilka podań, stracili piłkę i z fenomenalnym rajdem ruszył Rashica, który minął Hummelsa, Ulreicha, a następnie po słupku trafił do siatki!

Gol! Strzelił Yuya Osako. Asystował mu Milot Rashica.

Będą jeszcze emocje! Rashica ładnie zabrał się z piłką i zagrał po ziemi na 11. metr, gdzie rywalowi urwał się Osako. Japończyk strzelił obok bezradnego Ulreicha.

Strzał Kruse zablokowany. Werder oddala się od finału Pucharu Niemiec.

Z narożnika pola karnego uderzył Thomas Mueller, a piłka po plecach rywala poleciała wysoko i odbiła się od górnej części poprzeczki.

Werder nie rezygnuje! Davy Klaassen uderzył z główki, a Sven Ulreich na raty złapał piłkę.

Werder. Schodzi: Kevin Moehwald. Wchodzi: Claudio Pizarro.

Przypominamy - o awansie decyduje jeden mecz. Werder potrzebuje dwóch bramek, aby przedłużyć swoje szanse na awans do finału Pucharu Niemiec.

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Leon Goretzka. 2:0 dla Bayernu!!! Goretzka zdecydował się na strzał, ale piłkę po drodze przejął Mueller, który uderzył po rękach bramkarza wprost do siatki!

Mats Hummels zażegnał niebezpieczeństwo we własnym polu karnym. Piłkarzom Werderu zdecydowanie brakuje skutecznego ostatniego podania.

Robert Lewandowski chciał przelobować w polu karnym Moisandera, lecz trafił rywala w głowę.

Thomas Mueller uderzył zza pola karnego nad poprzeczką.

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Leon Goretzka.

Werder w ataku pozycyjnym, Bayern momentami całą jedenastką na własnej połowie.

Po przerwie Werder nieco wyżej ustawiony, ale na razie obraz gry się nie zmienia. Gospodarze muszą zaatakować, jeśli liczą na awans do finału Pucharu Niemiec.

Moehwald uderzył z główki, piłka odbiła się od murawy i wpadła w rękawice Ulreicha.

Mogło być 2:0! Thomas Mueller zacentrował z końcowej linii, a z prawej nogi uderzył w światło bramki Kingsley Coman. Strzał nie był jednak zbyt mocny i poradził sobie z nim golkiper Werderu.

Początek drugiej połowy!

Koniec pierwszej połowy. Bayern po bramce Lewandowskiego prowadzi z Werderem 1:0. Przypominamy, że o awansie do finału decyduje ten jeden mecz.

Sędzia doliczył minutę do I połowy.

Max Kruse uderzył, piłka odbiła się od nogi rywala, ale czujny Sven Ulreich zdążył z interwencją.

Robert Lewandowski trafia po raz drugi do siatki, ale sędzia blyskawicznie podniósł chorągiewkę. Po dośrodkowaniu Muellera piłka prześlizgnęła się po włosach Polaka. Spalony.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Lewandowski od początku był niewidoczny, ale w najważniejszym momencie znalazł się tam, gdzie powinien! Z ostrego kąta Thomas Mueller przelobował bramkarza po strzale głową i piłka odbiła się od słupka. To całkowicie zmyliło obrońców Werderu, którzy nie potrafili jej wybić. Z kolei niepilnowany Polak trafił z bliska do praktycznie pustej bramki.

Kingsley Coman po indywidualnej akcji zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka przeleciała wyraźnie obok słupka.

Ostry fragment w meczu. Sędzia co chwilę przerywa grę po faulach.

Bayern zmarnował dobrze zapowiadającą się kontrę. Kingsley Coman przebiegł ponad pół boiska i dograł do Alaby, który stracił piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Mats Hummels. Obrońca Bayernu wyprostowaną nogą zaatakował rywala. Będzie dobra okazja dla Werderu.

Żółtą kartkę otrzymał Davy Klaassen. Gracz Werderu faulował w środku boiska.

I świetna okazja dla Werderu! Wydawało się, że Milot Rashica totalnie zagubił się w polu karnym, ale jednak zdołał dograć do Klaasena, który uderzył obok słupka.

Po kolejnej akcji Comana piłka trafiła na linię pola karnego do Thiago Alcantary, który uderzył nad poprzeczką. Hiszpan powinien to lepiej wykończyć.

Czy Robert Lewandowski zdobędzie dziś gola?

Robert Lewandowski na razie odcięty od podań.

Yuya Osako zdecydował się na strzał z dystansu, jednak piłka przeleciała obok słupka.

Jak to nie wpadło!? Kingsley Coman idealnie dograł na 10. metr do Muellera, którego strzał w ostatniej chwili został zablokowany przez rywala. Niemiec mógł mieć już dublet!

Max Kruse ładnie dośrodkował z głębi pola, ale Osako okazał się zbyt niski i nie zdołał oddać strzału.

Ciekawostka - równo 6 lat temu Robert Lewandowski zdobył 4 gole przeciwko Realowi Madryt w Lidze Mistrzów. Jakaś powtórka dziś?

Ależ blisko fantastycznego gola! David Alaba zagrał z końcowej linii na 6. metr, skąd piętką uderzył Thomas Mueller. Piłka nieznacznie minęła słupek bramki Werderu.

Milot Rashica zgrał piłkę głową do środka pola karnego, ale Max Kruse uderzył bardzo niecelnie z półwoleja.

Wciąż czekamy na pierwsze akcje. Zespoły na razie skutecznie się bronią.

Zrobiło się nerwowo po faulu Boatenga. Zarówno trener Niko Kovac, jak i piłkarze Bayernu nie zgadzają się z decyzją arbitra.

Doczekamy się bramki Lewandowskiego w Bremie?

Zaczęli!

Która ekipa awansuje do finału Pucharu Niemiec?

Oba zespoły niedawno spotkały się w rozgrywkach Bundesligi. Bayern pokonał u siebie Werder 1:0 po bramce w 75. minucie Nicklasa Suele. Niemca brakuje dziś ze względu na nadmiar kartek w Pucharze Niemiec. Ponadto z powodu urazów w zespole Bawarczyków zabrakło Manuela Neuera, Francka Ribery'ego oraz Arjena Robbena.

Spotkanie poprowadzi Daniel Siebert z Berlina.

Zwycięzca dzisiejszego meczu w wielkim finale zmierzy się z RB Lipsk.

W podstawowym składzie Bayernu Monachium tradycyjnie znalazł się Robert Lewandowski. W tym sezonie Polak strzelił 3 gole w Pucharze Niemiec.

O godz. 20:45 rozpocznie się półfinał Pucharu Niemiec pomiędzy Werderem Brema i Bayernem Monachium. O awansie zadecyduje tylko jeden mecz, na Weserstadion w Bremie.