5
7
27
90+3'

Legia skutecznie oddala grę od własnej bramki. Gospodarze chyba nie mają już pomysłu na wyrównanie.

46
37
5
9
28
90+2'

Ramirez dośrodkował piłkę z rzutu rożnego prosto w ręce Majeckiego. Czwarta porażka ŁKS-u coraz bliżej.

39
25
7
27
25
90+2'

ŁKS walczy o remis! Mamy korner dla miejscowych.

22
10
6
4
24
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

22
6
5
4
20
90'

Piłkarze nie zdołali się jeszcze podnieść. Pomoc medyczna wbiegła na murawę.

7
1
14
5
4
90'

Zderzenie Karbownika i Bogusza. Sędzia odgwizdał faul dla ŁKS-u.

14
10
6
4
21
89'

ŁKS dalej na połowie rywala. Zagrożenia jednak nie ma.

18
11
6
10
5
88'

Ramirez wrzucił piłkę z rzutu wolnego, ale obrońcy z Warszawy sobie poradzili.

25
12
4
6
16
87'

Legia Warszawa przedostała się na połowę gospodarzy. Nagy dośrodkował, ale piłka zatrzymała się na obrońcy ŁKS-u.

17
10
9
8
9
85'

Mocny strzał Ramireza! Obok bramki. Wciąż prowadzi Legia.

13
6
7
5
11
85'

Ramirez przytrzymał piłkę i szukał faulu przed polem karnym warszawian. Nie doczekał się.

6
3
4
6
4
85'

Próba Pirulo została zablokowana! Mamy ruch w dwie strony.

4
1
4
4
4
84'

Walerian Gwilia znowu uderzył na bramkę ŁKS-u, ale tym razem bardzo lekko. Kołba musiał to obronić.

11
6
2
5
5
83'

ŁKS na połowie gości. Beniaminek odpowie i zdobędzie bramkę na wagę remisu?

26
9
1
1
11
81'

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda.

Gwilla oddał strzał, ale uderzenie zostało obronione przez Kołbę. Dobitka Niezgody była zabójcza. Legia prowadzi!

165
77
14
42
106
80'

Bartłomiej Kalinkowski ładnie wypatrzył Łukasza Piątka, ale świetnie w obronie spisał się Astiz.

3
1
3
3
6
79'

ŁKS Łódź. Schodzi: Patryk Bryła. Wchodzi: Pirulo.

9
5
4
2
7
78'

Wolski strzelił z dystansu, ale jego próba pozostawiała wiele do życzenia.

4
2
1
2
3
78'

4
76'

Przerwa w grze. Kibice gospodarzy odpalili race i widoczność jest mocno ograniczona.

5
74'
9
3
2
3
6
72'

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Dominik Nagy.

Znowu mamy wyrównanie! Podanie Waleriana Gwili zmyliło defensorów ŁKS-u. Wielkie zamieszanie w polu karnym wykorzystał Niezgoda, który wbił piłkę do pustej bramki. To pierwszy gol napastnika Legii w tym sezonie.

121
57
10
38
91
72'

3
70'

Efektowny zwód Agry. Pomocnik Legii oddał strzał, ale piłka przeleciała zbyt wysoko.

8
11
3
6
68'

Dominik Nagy znowu uderzył z dystansu. Teraz jednak przestrzelił i to bardzo wyraźnie.

11
7
2
5
7
67'

Ucierpiał Patryk Bryła. Krótka przerwa w grze.

2
4
2
6
5
66'

Legia nie nacieszyła się zbyt długo wyrównaniem. Piłkarze Aleksandara Vukovicia muszą szybko zareagować.

17
10
2
2
6
63'

4
61'
5
2
1
1
5
61'
60'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski.

Beniaminek znowu na prowadzeniu! Majecki rzucił się na prawo, a Sekulski skierował piłkę w lewy róg bramkarza! 2:1 dla ŁKS-u!

156
68
20
20
66
59'

Karny dla ŁKS-u! Agra wykonał niepotrzebny wślizg i sfaulował Ramireza!

54
28
11
13
26
58'

Znowu świetnie po lewym skrzydle ruszył Nagy. Dośrodkowanie strzelca gola nie było najwyższych lotów.

6
5
4
2
3
56'

Bardzo ładne uderzenie Ramireza z dystansu! Piłka przeciała jednak obok bramki gości. Było groźnie.

14
4
4
1
12
54'

Prosta strata Pawła Stolarskiego. ŁKS przejął piłkę, ale szybko się jej pozbył.

4
4
2
1
8
53'

Legia Warszawa ruszyła po drugiego gola. Kolejne uderzenie gości. Tym razem Kołba był na posterunku.

19
2
4
3
13
51'

Gol! Strzelił Dominik Nagy.

Mamy wyrównanie! Nagy zmylił obrońcę i oddał strzał zza pola karnego. Zaskoczony Kołba nie miał nic do powiedzenia. 1:1!

Legia Warszawa
82
41
9
26
76
50'

Nagy wrzucił w pole karne ŁKS-u, ale zagranie nie było najlepsze. Bogusz zachował się nerwowo i wybił piłkę na korner.

5
4
3
2
2
49'

Zablokowane uderzenie Daniego Ramireza. Hiszpan szukał szczęścia z dalszej odległości, ale zatrzymało się na stoperze warszawian.

5
2
1
2
1
48'

Legia Warszawa długo budowała swoją akcję, ale Michał Karbownik popełnił błąd i piłka wyleciała poza plac gry.

3
5
1
5
2
46'

Mateusz Praszelik źle przyjął piłkę i zaprzepaścił szansę! Dobre rozpoczęcie Legii.

16:41

Oba zespoły wróciły na boisko. Za chwilę mecz zostanie wznowiony.

4
45+1'

Mocne uderzenie Ricardo Guimy. Piłka przeleciała zbyt wysoko i nie zagroziła przyjezdnym.

5
3
3
4
45'

Do pierwszej połowy doliczona została tylko jedna minuta.

10
6
2
2
3
44'

Prostopadłe podanie Bryły. Dobrze ustawiony Inaki Astiz przeciął zagranie i zakończył akcję piłkarzy beniaminka.

2
1
1
2
6
43'

Nagy w przebojowej akcji. Walczył z trzema rywalami, ale w końcu stracił piłkę.

5
7
4
2
41'

Artur Bogusz ładnie ograł Stolarskiego i dośrodkował na głowę Sekulskiego. Napastnik łodzian nie zaskoczył jednak Majeckiego.

1
5
2
1
3
40'

Dominik Nagy potrzebuje pomocy medycznej. Na chwilę opuścił boisko.

4
3
4
10
39'

Praszelik chciał minąć Kołbę, ale kapitan gospodarzy nie dał się zaskoczyć. Nie można się przyczepić do żadnej interwencji bramkarza ŁKS-u.

7
2
1
2
3
38'

Agra wypracował sobie sytuację i oddał ładny strzał! ŁKS uratował słupek!

2
36'

Dobra okazja dla Bryły. Strzelił na bramkę gości, ale uderzenie było nieczyste. Znowu więcej do powiedzenia mają miejscowi.

5
2
1
4
35'

Strzał Bogusza nie sprawił problemów Majeckiemu.

3
2
3
3
3
33'

Nieporozumienie piłkarzy Legii. Odebrali piłkę, ruszyli do ataku, ale niecelne podanie zakończyło akcję.

9
7
3
2
6
32'

Osamotniony Ramirez walczył z trzema obrońcami Legii. Przewrócił się przed polem karnym, ale nie było faulu warszawian.

5
5
2
1
30'

Wrzutka Ramireza z rzutu wolnego. Obrońcy Legii poradzili sobie z zagraniem gwiazdy ŁKS-u.

8
3
3
5
4
29'

Pecha miał Tomasz Jodłowiec. Piłka trafiła w jego rękę i zauważył to sędzia. Od rzutu wolnego beniaminek,

12
3
2
4
7
28'

Praszelik wywalczył futbolówkę przed polem karnym łodzian, ale nie skierował uderzenia w światło bramki. Ciekawy, żywy mecz w Łodzi.

10
1
6
2
27'

ŁKS uspokoił grę. Sekulski doszedł do sytuacji i oddał strzał prosto w bramkarza stołecznego klubu.

10
4
3
1
1
25'

Karbownik oddał strzał z dystansu! Bryła odbił futbolówkę, ale dobitka Astiza była niecelna! Legia coraz lepiej radzi sobie w Łodzi.

13
1
3
3
8
23'

Bryła uderzył, lecz piłka zatrzymała się na bocznej siatce bramki Majeckiego.

4
20'

Nagy zakręcił obrońcami ŁKS-u i oddał strzał. Kołba końcami palców wybił piłkę poza światło bramki! Legia w końcu odpowiedziała.

11
5
2
1
5
19'

7
18'

Kapitalna parada Kołby! Agra wrzucił piłkę na głowę Wieteski, ale bramkarz ŁKS-u wykazał się świetnym refleksem.

25
4
3
4
4
17'

Legia Warszawa wywalczyła korner, ale wykonanie nie sprawiło miejscowym żadnego kłopotu.

10
4
1
5
16'

Odważna próba Bartłomieja Kalinkowskiego. Strzelił z dystansu, lecz bardzo niecelnie.

10
2
1
2
1
15'

Duże zamieszanie po dośrodkowaniu Ramireza z rzutu rożnego. Legioniści zdołali jednak wybić piłkę daleko od własnej bramki. Beniaminek imponuje.

16
4
2
1
8
14'

Ofiarna interwecja Mateusza Wieteski. Zatrzymał we własnym polu karnym Daniego Ramireza.

8
2
4
2
4
13'

Niezła współpraca Niezgody z Praszelikiem. Napastnik warszawian podał piłkę do klubowego kolegi, lecz jego zagranie przeczytał Kołba.

11
3
2
5
2
12'

Kolejna centra Bryły. Zagranie pomocnika gospodarzy nie było teraz najlepsze. Piłkę spokojnie wyłapał Majecki.

10
2
4
1
4
10'

Dominik Nagy w świetnej sytuacji! Skrzydłowy nie potrafił skierować futbolówki w światło bramki.

6
7
5
7
10
10'

Strata ŁKS-u i szybka kontra warszawian. Mateusz Praszelik zagrał piłkę do Niezgody. Napastnik gości zatrzymany przez jednego z obrońców.

11
1
4
5
9'

Gospodarze cierpliwie rozgrywają piłkę. Legia jak na razie wyraźnie pogubiona.

11
5
1
5
7
8'

Patryk Bryła oddał strzał z dalszej odległości. Futbolówka przeleciała w bezpiecznej odległości od bramki Majeckiego.

8
4
3
4
7'

Kolejna wrzutka ŁKS-u! Dani Ramirez dośrodkował piłkę na głowę Juraszka. Stoper łodzian jednak przestrzelił.

9
2
5
3
4
6'

Salvador Agra dobrze dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, ale jego koledzy nie zdołali oddać strzału na bramkę Michała Kołby.

9
1
3
4
3
4'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Asystował mu Patryk Bryła. Beniaminek z Łodzi wychodzi na prowadzenie! Patryk Bryła dośrodkował piłkę prosto na głowę Łukasza Sekulskiego i mamy 1:0! Napastnik gospodarzy nie był na pozycji spalonej.

162
73
31
18
62
4'

Dani Ramirez wbiegł w pole karne Legii, ale jego zagranie zablokował Jodłowiec. Mamy korner.

6
2
3
4
6
2'

Legia próbowała odpowiedzieć, ale Dominik Nagy został nieprzepisowo zatrzymany przez Ricardo Guimę.

8
2
4
2
2
2'

Gospodarze przedostali się w pole karne przyjezdnych i wykonali pierwsze dośrodkowanie. Radosław Majecki wypiąstkował piłkę poza własne pole karne.