Premier League: 32. kolejka
01 lip 2020 21:15
90+4'

Kante zdecydował się na strzał z dystansu. Francuski mistrz świata jednak się nie popisał, bo uderzenie było lekkie i bardzo niecelne.

4
2
90+2'
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

1
3
90'

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko. Asystował mu Michail Antonio. A jednak! Błyskawiczna kontra zakończyła się skutecznym strzałem rezerwowego Jarmolenki! Antonio popisał się doskonałym finalnym podaniem, a Ukrainiec wykonał wyrok 3:2! Nie ma mowy o spalonym.

17
10
3
2
4
89'

Wchodzimy w końcowy fragment meczu. Czy ktoś rozstrzygnie mecz na swoją korzyść?

1
1
88'

Nieudane uderzenie Marcosa Alonso.

1
87'

Chelsea FC wciąż walczy o zwycięstwo. Jarmolenko wybił piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Azpilicuety.

1
84'

Odbiór i szybka kontra West Hamu. Jarmolenko zagrywał piłkę do Antonio, jednak jego zagranie świetnie przeczytał Ruediger.

3
1
83'

Długa piłka w kierunku Cressewella. Gra jednak przerwana - spalony.

2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Willian. Za faul na Cresswellu.

Chelsea FC
1
1
2
1
1
80'

Azpilicueta szukał dośrodkowaniem w polu karnym Giroud, jednak Francuz był skutecznie pilnowany przez obrońców gospodarzy.

1
77'

Dośrodkowanie Mounta z lewego narożnika. Dobrze zachował się Fabiański, który wypiąstkował piłkę jak najdalej od własnej bramki.

76'

Przewaga Chelsea. Przed West Hamem jeszcze daleka droga, by zakończyć ten mecz przynajmniej z remisem.

2
73'

Goście poczuli krew! Pulisic strzela, piłka minimalnie mija słupek bramki Fabiańskiego!

4
4
1
72'

Gol! Strzelił Willian.

Willian oddał strzał bezpośrednio z rzutu wolnego, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki! Łukasz Fabiański bez szans, mamy 2:2!

Chelsea FC
5
4
2
5
11
70'

Żółtą kartkę otrzymał Declan Rice. Za faul na Pulisiciu.

West Ham United
69'

Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

67'

Zderzenie Mounta z Souckiem. Przewinił Anglik.

1
65'

Chelsea FC teraz mocno przycisnęła, prawdziwe oblężenie bramki Fabiańskiego. Kilka strzałów padło, ale Polak nie skapitulował!

3
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Lanzini.

63'

Willian popędził prawym skrzydłem i dograł piłkę do Loftusa-Cheeka. Rezerwowy Chelsea nie trafił jednak czysto w piłkę.

1
63'

. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Ruben Loftus-Cheek.

63'

. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Olivier Giroud.

62'

Brzydki faul Kante na Fornalsie. Co ciekawe, sędzia nie pokazał żółtej kartki.

60'

Bardzo długa wymiana podań piłkarzy The Blues. Christensen jednak zamarkował strzał i zwolnił akcję. W kolejnych sekundach nic ciekawego się nie wydarzyło.

1
58'

Pulisić nie przedarł się środkiem boiska, bo został skutecznie zatrzymany przez Rice'a.

1
56'

Barkley i Mount w polu karnym West Hamu. Ogbonna był jednak ostrożny i nie sfaulował żadnego z rywali.

1
55'

Piłkarze West Hamu teraz czekają na ruch Chelsea. Podopieczni Franka Lamparda muszą coś zrobić, żeby odrobić stratę.

52'

. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Mason Mount.

51'

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Jarrod Bowen.

West Ham prowadzi 2:1! Bowen kapitalnie dograł piłkę do Antonio, który z pięciu metrów pokonał bezradnego Kepę! Strzelec bramki kilkanaście sekund wcześniej był faulowany przez Ruedigera, sędzia jednak pozwolić grać i padł gol!

7
4
1
2
3
49'

Antonio faulowany przez Christensena.

47'

Odważnie usposobiony West Ham. Młoty od dłuższego czasu przebywają na połowie The Blues, jednak do uderzenia daleka droga.