Mogły nawet wygrać na trudnym terenie. Tego im zabrakło

Niesamowitą dramaturgię miał mecz MKS URBIS Gniezno - Handball JKS Jarosław. Choć przez większość spotkania prowadziły przyjezdne, to ostatecznie przegrały po rzutach karnych. Głos po tym starciu zabrała Sylwia Matuszczyk.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Sylwia Matuszczyk Materiały prasowe / MKS PR Gniezno/D. Gandurski / Sylwia Matuszczyk
Podczas sobotniego starcia Sylwia Matuszczyk była mocnym ogniwem Handball-u JKS Jarosław. Zdobyła sześć bramek, ale po zakończeniu zmagań nie mogła być w pełni zadowolona.

Wszystko dlatego, że jej zespół nie zdołał sięgnąć po triumf, choć przez większość meczu prowadził. - Mimo tego, iż miałyśmy problemy kadrowe - nie miałyśmy całej prawej strony - to cieszę się, że cały zespół wziął to na barki i wywozimy dobry dla nas wynik - podkreślała w rozmowie z WP SportoweFakty.

- W tym roku MKS jest naprawdę dobry, więc jestem zadowolona z tego, że mamy choć jeden punkt. Jednocześnie myślę, że - biorąc pod uwagę przebieg spotkania - mogłyśmy wywieźć nawet trzy "oczka" - dodała.

Matuszczyk otwarcie mówiła o tym, że niedosyt po tym meczu pozostaje.

- To na pewno. Myślę jednak, że ta końcówka w naszym wykonaniu nie była solidna. Zabrakło koncentracji i zimnej głowy. Mamy jednak młode dziewczyny, które te końcówki muszą rozgrywać i właśnie w takich meczach mają się uczyć. Mam nadzieję, że to zaprocentuje w przyszłości - podsumowała Matuszczyk.

Przypomnijmy, że po regulaminowym czasie w Gnieźnie było 26:26. W rzutach karnych miejscowe triumfowały zaś 4:2.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nie robiła tego od ponad dwóch lat. W końcu się przełamała!

Czytaj także:
Alarm w ukraińskim klubie. Tragedia blisko

22 bramki różnicy. Pogrom Orlen Wisły Płock

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×