KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Warmia Traveland zagra dla Wielekiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W najbliższą sobotę oraz niedzielę 12-13 stycznia Olsztyńscy Szczypiorniści podejmą na Lubawskim oraz Iławskim parkiecie litewską drużynę. Cały dochód z tych spotkań zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Michał Osiński
Michał Osiński

W sobotę 12 stycznia o godzinie 17:00 na parkiet hali sportowej w Lubawie wybiegną szczypiorniści Traveland Społem i Granitasu Kowno. Wstęp na to spotkanie kosztuje 2 zł, a cały dochód przekazany zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Towarzyskie Spotkanie poprzedzi turniej piłki ręcznym, w którym udział wezmą uczniowie szkoły z Lubawy i okolic jak informują za pośrednictwem strony internetowej Ośrodku Sportu i Rekreacji w Lubawie organizatorzy.

Dzień później piłka ręczna zagości w Iławie. W hali widowiskowo-sportowej przy ul. Niepodległości 11B o godzinie 16:00 rozpocznie się kolejny pojedynek obu drużyn. W przerwie spotkania odbędzie się licytacja fantów oraz zbiórka pieniędzy. Uzbierana kwota w całości zasili konto XVI finału WOŚP. Olsztynianie z pewnością zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będą chcieli zrewanżować się mistrzowi Litwy za porażkę na turnieju, którego gospodarzem był Granitas. Podopieczni Zdzisława Czoski przegrali bowiem w Kownie aż 26:36.Obie te drużyny spotkały się również w sierpniu ubiegłego roku na turnieju w Olsztynie, gdzie padł remisowy rezultat 22:22.Czy tym razem zawodnikom Travelandu uda się pokonać Litwinów?

W barwach Travelandu zadebiutuje przymierzany do drużyny Alexnader Cioban20 letni rozgrywający Vive Kielce cały tydzień spędził na obozie z olsztyńską drużyną w Starych Jabłonkach. Jeśli Mołdawianin udowodni swoją przydatność ,najprawdopodobniej zostanie wypożyczony do końca trwającego sezonu z możliwością przedłużenia umowy. Jego postawa zadecyduje o tym czy trafi do olsztyńskiej drużyny.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
www.warmia.traveland.com.pl
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×