Kokpit Kibice

Piłkarki ręczne rozpoczęły zgrupowanie

Przygotowujące się do kwalifikacyjnych spotkań play-off mistrzostw Europy z drużyną narodową Portugalii szczypiornistki reprezentacji Polski rozpoczęły zgrupowanie w Elblągu.
Łukasz Luciński
Łukasz Luciński

- Z powołanych zawodniczek zabraknie Kasi Duran. Jej klub przysłał faks, że ze względu na stan zdrowia nie może ona uczestniczyć w zajęciach kadry. W jej miejsce powołałem Alinę Wojtas z AZS AWFiS Gdańsk. Dodatkowo przyjedzie też Dorota Czekaj z AZS Koszalin - mówi trener biało-czerwonych, Zenon Łakomy.

Koszalińska skrzydłowa otrzymała szansę, gdyż nie do końca pewna jest dyspozycja zawodniczki FHC Frankfurtu - Emilii Roguckiej. Zawodniczka ta borykała się ostatnio z urazem kolana, lecz pomyślnie przeszła kompleksowe badania wykonane w Niemczech i najprawdopodobniej już we wtorek pojawi się w Elblągu. Tego dnia na zgrupowaniu zamelduje się także kadrowiczki z SPR-u Safo Lublin i Politechniki Koszalińskiej, które regenerują siły po finale Pucharu Polski. Zawodniczki z Koszalina przyjadą na pewno w świetnych nastrojach, po historycznym sukcesie jakim niewątpliwie było zdobycie Pucharu Polski. Na poniedziałkowym spotkaniu władze miasta zapowiedziały dwukrotne zwiększenie dotacji dla Politechniki.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
ZPRP

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×