Sparing: Zagłębie deklasuje Chrobrego

W kolejnym spotkaniu kontrolnym w bieżącym okresie przygotowawczym do nowego sezonu drużyna Zagłębia Lubin wysoko pokonała zespół SPR Chrobry Głogów 41:29.

Sabina Szydłowska

Spotkanie rozgrywane było w trzech tercjach po 30 minut każda. Wyrównana walka na parkiecie toczyła się jedynie w pierwszej części meczu. Potem do głosu doszli Miedziowi, którzy wypracowali sobie znaczą przewagę ostatecznie pokonując Chrobrego różnicą aż 12 bramek.

Było to już drugie sparingowe zwycięstwo lubinian nad głogowską "siódemką" w bieżącym okresie przygotowawczym. Obie drużyny zmierzą się ponownie podczas Memoriału im. Ryszarda Matuszka, który rozegrany zostanie w dniach 12-13 sierpnia w Głogowie. W turnieju ponadto wezmą również udział Siódemka Miedź Legnica oraz Nielba Wągrowiec.

MKS Zagłębie Lubin - SPR Chrobry Głogów 41:29

Zagłębie: Świrkula, Malcher, Małecki - Orzłowski 4, Trzebowski, Kużdeba 2, Szymyślik 5, Siekaniec, Fabiszewski, Kozłowski 4, Rosiek 2, Adamczak Piotr 4, Gumiński 3, Obrusiewicz 5, Migałą 3, Stankiewicz 6, Kulesza, Kieliba 3.

Bramki dla Chrobrego: Piętak 4, Różański 2, Bednarek 1, Świtała 1, Mochocki 1, Kuta 3, Fogler 5, Płaczek 5, Olęcki 1, Motyl 2, Ścigaj 4.

Źródło: lubin.pl