Joanna Dworaczyk: Mecz był bardzo szybki

W spotkaniach 14. kolejki PGNiG Superligi Kobiet odbył się mecz pomiędzy czwartym zespołem poprzedniego sezonu a wicemistrzem Polski. Licznie zgromadzona publiczność w Hali Gwardii czekała na wspaniałe widowisko. Zawodniczki obu zespołów nie zawiodły kibiców, a mecz przyniósł wiele emocji.

Zespół Politechniki, który jeszcze przed przerwą świąteczno-noworoczną wyeliminował ekipę Mistrza Polski z Pucharu Polski przystępował do pojedynku bojowo nastawiony - Założyłyśmy sobie, że chcemy ten mecz wygrać i udało nam się to tylko w połowie - powiedziała po meczu kołowa Politechniki Joanna Dworaczyk.

Spotkanie przysparzało wiele emocji czego dowodem może być końcowy wynik (remis 31:31). - Na pewno mecz był bardzo szybki i zacięty, praktycznie grany cały czas bramka za bramkę - dodała reprezentantka Polski.

Pojedynki w Koszalinie zawsze przyciągają rzeszę kibiców, którzy wspaniałym dopingiem wraz z zespołem tworzą wspaniałą atmosferę. Świadczyć o tym może seria Politechniki, która nie przegrała w Koszalinie od 10.09.2011 roku. - Myślę, że dzisiaj zawodniczki jak i kibice stworzyliśmy wspaniałe widowisko sportowe i z tego bardzo się cieszę - podsumowała zawodniczka Politechniki Koszalińskiej.