Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Waszkiewicz i Wleklak znów w Gdańsku

Szkoleniowcy Spójni Wybrzeża Gdańsk, Daniel Waszkiewicz i Damian Wleklak byli w kadrze szkoleniowej reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy, które rozgrywane były w Serbii. Teraz wrócili już do klubowych obowiązków i w poniedziałek przeprowadzili pierwszy trening.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

W pierwszych zajęciach po przerwie, które poprowadzili trenerzy Daniel Waszkiewicz i Damian Wleklak brali udział wszyscy zawodnicy Spójnia Wybrzeża Gdańsk, którzy są przewidziani do występu w sobotnim meczu z Polskim Cukrem Pomezanią Malbork. Zabrakło trójki kontuzjowanych - Michała Derdzikowskiego, Krzysztofa Jasowicza i Michała Piwowarczyka. - Każdy z nich jest na innym etapie powrotu do pełnej sprawności. Niestety wszystko na to wskazuje, że żadnego z tej trójki nie zobaczymy już w tym sezonie - powiedział dyrektor gdańskiego klubu, Ryszard Gauden.

Jak informuje dyrektor gdańskiego klubu, zawodnicy mimo braku podstawowych trenerów zostali dobrze przygotowani do rundy rewanżowej. - Trening był bezproblemowo przeprowadzony. Nie ma żadnych zaległości, zawodnicy są dobrze przygotowani do sezonu i wybiegani. Trening miał charakter biegowy, ale zawodnicy trenowali też z piłkami oraz ćwiczyli zagrywki - zrelacjonował dyrektor Spójni Wybrzeża.

Również zawodnicy nie mogą doczekać się pierwszego meczu po długiej przerwie. - W poniedziałek mieliśmy pierwszy trening z trenerami Waszkiewiczem i Wleklakiem odkąd wyjechali z reprezentacją na mistrzostwa. Ich obecność wpłynęła pozytywnie na zajęcia. Okres przygotowawczy był dobrze przepracowany i czujemy się dobrze przygotowani na nadchodzące mecze - stwierdził Krzysztof Mogielnicki, rozgrywający gdańskiego klubu.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz w tym roku Spójnia Wybrzeże rozegra z Polskim Cukrem Pomezanią Malbork. Początek spotkania zaplanowany jest na sobotę, 4 lutego o godzinie 17:00. Mecz zostanie rozegrany na hali widowiskowo-sportowej AWFiS.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×