Kokpit Kibice

Manolo Cadenas: Kontrakt nie jest podpisany, ale praktycznie gotowy

Pełniący obecnie funkcję trenera Reale Ademar León Manolo Cadenas potwierdził na łamach lokalnego dziennika León Noticias zaawansowane rozmowy z Orlen Wisłą Płock.
Maciej Wojs
Maciej Wojs

Cadenas o swoim odejściu z klubu informował już kilka dni temu, mówiąc: - Nie zobaczycie mnie w León w przyszłym sezonie. Mam kilka innych ofert. Zeszłotygodniowe doniesienia prasowe nt jego rozmów z przedstawicielami wicemistrzów Polski znalazły potwierdzenie w czwartek. Doświadczony trener zapytany o umowę z Orlen Wisłą Płock przyznał w rozmowie z dziennikarzami portalu León Noticias: - Kontrakt nie jest jeszcze podpisany, ale już praktycznie pewny. 

58-letni szkoleniowiec jako główny powód swojego odejścia z Reale Ademar wskazuje problemy finansowe klubu. - Klub ma coraz większe długi, a obecny stan szkodzi wszystkim. Sytuacja stała się krytyczna i najgorsze jest to, że nikt nie zrobił nic, by temu zapobiec - grzmiał Cadenas.

Wiele wskazuje na to, iż w kontrakcie Hiszpana zawartym z płockim klubem będzie zapis, przez który Cadenas nie będzie mógł jednocześnie pełnić funkcji selekcjonera reprezentacji Hiszpanii. Więcej na ten temat dowiemy się z pewnością w ciągu najbliższych dni.

Manolo Cadenas trenerem Wisły Płock!

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
Leon Noticias

Komentarze (3):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×