Witold Rojek typuje wyniki 8. kolejki I ligi mężczyzn gr. B

Swoje typy przed sobotnimi i niedzielnymi meczami 8. kolejki rozgrywek I ligi mężczyzn przedstawił szkoleniowiec Ostrovii Ostrów Wielkopolski, Witold Rojek.

Maciej Wojs
Maciej Wojs

Zagłębie Sosnowiec - ŚKPR Świdnica 2

- Zagłębie Sosnowiec to niezły zespół, grający taką piłkę opartą głównie na dobrym przygotowaniu fizycznym. Nie znam natomiast zbyt dobrze zespołu ze Świdnicy, ponieważ jeszcze z nimi nie graliśmy, widzę jednak, że są zdolni do tego by sprawiać niespodzianki. Co prawda nigdy nie wygrałem żadnych zakładów bukmacherskich ani sportowych, ale tutaj obstawię "dwójkę".

Siódemka Miedź Legnica - Viret CMC Zawiercie 1X

- Obydwa zespoły wywarły na mnie bardzo dobre wrażenie i w starciach zarówno z Miedzią, jak i Viretem przegraliśmy pięcioma czy sześcioma bramkami. Zapowiada się wyrównany mecz i decydujący wpływ na wynik może mieć tutaj atut własnego parkietu, dlatego też postawię na remis ze wskazaniem na gospodarzy.

KSSPR Końskie - Olimpia Piekary Śląskie X

- Tu także może być bardzo ciekawy mecz. Wiem, że w Końskich gra się bardzo niewygodnie, KSSPR świetnie prezentuje się we własnej hali. Olimpia z kolei jak większość zespołów śląskich opiera swoją piłkę na rzetelnej i uczciwej grze. Choć obstawienie remisu w piłce ręcznej jest bardzo ryzykowne, to jednak zdecyduję się na taki typ.

UKS Olimp Grodków - Anilana PŁ UŁ Łódź 1

- Myślę, że faworytem jest tutaj Olimp. Powinni być niesieni tym sukcesem, który odnieśli u nas na parkiecie, gdzie zagrali bardzo dobre spotkanie. Przed własną publicznością z pewnością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i wygrają.

MKS Kalisz - SPR Tarnów 1

- MKS nie powinien mieć problemów z zespołem z Tarnowa, choć wiem, że to agresywnie i twardo grająca drużyna. W Kaliszu powstał bardzo solidny zespół, do tego jest świetna atmosfera na meczach - to powinno wystarczyć do odniesienia zwycięstwa.

AZS UMCS Lublin - AZS Przemyśl 2

- Przemyślanie nie będą mieli długiej podróży do Lublina, więc nie będą wyczerpani po paru godzinach w autobusie. AZS UMCS musi gdzieś szukać punktów, ale wydaje mi się, że nie znajdzie ich jeszcze w starciu z ekipą z Przemyśla. Faworytem będą goście i odniosą zwycięstwo.

Śląsk Wrocław - Ostrovia Ostrów Wlkp. X

- Śląsk do tej pory spisuje się znakomicie, nie przegrał ani jednego meczu. Ja mam swój typ od samego początku polegający trochę na skojarzeniach, ale musiałbym się odnieść do historii sprzed dwudziestu lat. Nie chciałbym nikogo tymi historiami zanudzać, powiem tylko, że z tych moich przeczuć i obserwacji wynika, że my ten mecz wygramy. Nie tylko dlatego, że wierzę w swój zespół, ale myślę, że wrocławianom przytrafi się też słabszy dzień i przez to ten mecz może być wyrównany. Byłbym też zadowolony z remisu, więc może żeby nie być posądzonym o stronniczość, w tym spotkaniu również postawię na remis.

Niepokonany Viret zdobędzie Legnicę? - zapowiedź 8. kolejki I ligi mężczyzn gr. B

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×