Jens Steffensen: Nie wykluczam odejścia z Vistalu

Zespół Vistalu Gdynia ostatnio odniósł swój historyczny sukces, zdobywając Puchar Polski. Zostało to zauważone w Skandynawii.

Wojciech Święch
Wojciech Święch

Triumf Vistalu w krajowym pucharze odnotowano oczywiście w Danii, gdzie chętnie cytuje się wypowiedzi Jensa Steffensena. - To było wspaniałe uczucie. W decydującym meczu naszym rywalem było KGHM Metraco Zagłębie Lubin, z którym w siedmiu poprzednich starciach, od kiedy jestem trenerem gdynianek, nie odnieśliśmy ani jednego zwycięstwa. Zatem pokonanie ekipy z Lubina w spotkaniu o Puchar Polski było naprawdę niesamowitym doznaniem - stwierdził duński szkoleniowiec.

Z wypowiedzi trenera można wywnioskować, że nie żałuje on przenosin do naszego kraju. - Czuję się bardzo szczęśliwy w Polsce. Kraj ten przebył długą drogę, odkąd stał się członkiem Unii Europejskiej. Okolica, w której mieszkam, jest bardzo przyjemna. Zaaklimatyzowałem się dobrze w mieście. Sądzę, że ogólnie poziom ligi jest tutaj wysoki - wyraził swoje zdanie Jens Steffensen.

Duńczyk dał jednocześnie do zrozumienia, że po historycznym sukcesie klubu nie wyklucza pozostania w Vistalu, lecz jeśli dojdzie do negocjacji w tej sprawie nie będą one należały do najłatwiejszych. - Mój okres pobytu w Gdyni jest naprawdę super. Jednak moja umowa wygasa w lecie i trudno mi powiedzieć, co się wówczas wydarzy. Jestem otwarty na rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu, ale nie wykluczam zmiany klubu w lecie - ujawnił Jens Steffensen.
Czy Jens Steffensen pozostanie w Gdyni? Czy Jens Steffensen pozostanie w Gdyni?
Czy Vistal Gdynia powinien za wszelką cenę zatrzymać Jensa Steffensena?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×