Znajdujemy się na innych biegunach - komentarze po meczu Vive Targi Kielce - Gwardia Opole

Zawodnicy Vive Targów Kielce odnieśli 22. zwycięstwo w fazie grupowej PGNiG Superligi, dzięki czemu zakończyli tę część sezonu z kompletem punktów.

Aneta Szypnicka-Staniec
Aneta Szypnicka-Staniec

Tadeusz Jednoróg (trener, PE Gwardia Opole): Wszyscy doskonale wiedzą, na jakich polach, biegunach my i Vive Targi Kielce się znajdujemy. Jestem w klubie od dwóch miesięcy i staramy się coś zmienić, póki co idzie to w dobrą stronę. Chcieliśmy zacząć agresywnie w obronie, bo ostatni mecz w defensywie zupełnie nam nie wyszedł i dziś chcieliśmy to sprawdzić na tle rywala. Dopóki mieliśmy siły, to jakoś to jeszcze wyglądało. Walczyliśmy z zespołem, który jest światową czołówkę, muszę pochwalić mój zespół, że podjął walkę.

Talant Dujszebajew (trener, Vive Targi Kielce): Julen Aguinagalde ma problem po meczu z Rhein-Neckar Loewen. Tomasz Rosiński ma gorączkę i bierze antybiotyk, Manuel Strlek też ma lekkie problemy. Po takim spotkaniu jak z Rhein-Neckar Loewen ciężko było zachować pełną koncentrację. Jestem bardzo zadowolony z gry, choć może pierwsze piętnaście minut to nie była dobra piłka ręczna. Później już się to zmieniło.

Spacerek mistrzów Polski - relacja z meczu Vive Targi Kielce - Gwardia Opole

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×