Kokpit Kibice

Lista sędziów na sezon 2014/15 na początku września

W pierwszych dniach września ogłoszona zostanie lista arbitrów na sezon 2014/15. Wszelkie decyzje zapadną podczas zaplanowanej na koniec sierpnia kursokonferencji.
Maciej Wojs
Maciej Wojs

- Jak dobrze pamiętam, kursokonferencja odbędzie się w ostatni weekend sierpnia, między 29 a 31 sierpnia. Wówczas podamy naszą decyzję Kolegium Sędziów, a później Związek Piłki Ręcznej w Polsce zatwierdzi pary Superligi, I ligi i II ligi na sezon 2014/15 - wyjaśnia przewodniczący Kolegium Sędziów, Mirosław Baum.


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Bauma, w szeregach sędziów pojawią się nowe pary, swoją szansę prowadzenia zawodów Superligi otrzymają też młodzi arbitrzy.

Jak przyznaje przewodniczący Kolegium Sędziów, po finałowych meczach sezonu 2013/14, wobec żadnej z par nie zostały wyciągnięte jak na razie żadne konsekwencje.

- Podczas wspomnianej kursokonferencji będziemy analizować ostatnie ligowe tygodnie - dodaje Baum. Na temat wszelkich zmian i decyzji podjętych przez Kolegium Sędziów będziemy informować na bieżąco na naszych łamach.

Rozgrywki ligowe w Polsce wznowione zostaną 3 września (Superliga Kobiet), panowie na parkiety wybiegną zaś w pierwszy weekend września. Tydzień później wystartują rozgrywki I ligi mężczyzn.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (3):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×