Vardar Skopje rozbity w Płocku. "Popełniliśmy zbyt wiele błędów"

Vardar Skopje w pierwszym meczu fazy TOP 16 rozgrywek Ligi Mistrzów uległ Orlen Wiśle Płock. - Rywal był od nas lepszy - przyznaje trener, Raul Gonzalez Gutierrez.

Macedończycy przegrali z wicemistrzami Polski 32:26. - Wisła zagrała lepiej niż my - mówi Alex Dujszebajew. - W pierwszej połowie nie spisaliśmy się źle, ale rywal miał świetnego bramkarza. Po przerwie Wisła zagrała chyba swoje najlepsze zawody w tym sezonie i zasłużenie zwyciężyła - przyznaje zawodnik Vardaru. [ad=rectangle] Nafciarzy chwali także trener Gutierrez. - Rywal był od nas lepszy. Pierwszą połowę zaczęliśmy bardzo dobrze, ale potem Wisła zaznaczyła swoją przewagę, a my popełniliśmy w ataku zbyt wiele błędów - wyjaśnia.

Do rewanżu dojdzie za tydzień w Skopje. Macedończycy przed własną publicznością są groźni dla każdego. - Różnica sześciu goli jest duża - przyznaje Dujszebajew. - Przed nami jednak tydzień i będziemy się przygotowywać do rewanżu, by awansować do następnej rundy.

Źródło: sprwislaplock.pl