Co z przyszłością Małgorzaty Mączki?

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

We wtorek odbyło się posiedzenie zarządu w sprawie kontuzjowanej Małgorzaty Mączki. Jeleniogórski klub rzekomo planował zakończyć współpracę z zawodniczką.

Pod koniec marca w jeleniogórskich mediach pojawiła się informacja jakoby klub miał zrezygnować z usług kontuzjowanej rozgrywającej. Czy Małgorzata Mączka rzeczywiście nie zagra już w Jeleniej Górze? [ad=rectangle] - Rozmawialiśmy z Gosią Mączką we wtorek, bo mieliśmy posiedzenie zarządu. Zawodniczka ma problem ze stawem barkowym, musi się poddać operacji oraz przejść cały proces rehabilitacji. Gdy wszystko będzie dobrze, to w nowym sezonie od września oczywiście zagra w drużynie pod warunkiem, że będzie sprawna. Jest dalej zawodniczką klubu - powiedział w rozmowie ze SportoweFakty.pl wiceprezes, Jan Biłyk.

Rozgrywającą czeka operacja uszkodzonego barku
Rozgrywającą czeka operacja uszkodzonego barku

Małgorzata Mączka straciła drugą część sezonu zasadniczego i nie spędziła zbyt wielu minut na parkiecie. Zawodniczka może mówić o sporym pechu.

- Gosia w tym roku (2015 - przyp. red.) grała bardzo mało. Zagrała bodajże w trzech meczach, co wyszło łącznie gdzieś trzydzieści minut. Dręczą ją problemy zdrowotne. Miała najpierw problem z okiem, kciukiem, wcześniej z kolanem, a teraz barkiem - poinformował wiceprezes jeleniogórskiego klubu.

Źródło artykułu: