Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Skład Mebli Wójcik Elbląg praktycznie zamknięty

Meble Wójcik mają praktycznie zamknięty skład na sezon 2015/16. Do zespołu ostatecznie dołączył Michał Tórz. Niewykluczone, że elbląską drużynę zasili absolwent SMS-u.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Do Mebli Wójcik Elbląg wcześniej dołączyli Paweł Adamczak z MKS-u Kalisz i Kamil Netz z MKS-u Henri Lloyd Brodnica. Do Mueller MKS-u Grudziądz odszedł natomiast Mateusz Kostrzewa. Z drużyną pożegna się również Mateusz Bąkowski, a kontrakt skończył się Michałowi Gryzowi. W ostatnim czasie warunki przedłużenia umowy ustalił Marcin Głębocki i nadal zostanie w tym klubie.


Michał Tórz ma być kluczowym zawodnikiem elbląskiej drużyny. - To bardzo dobry zawodnik. Jak bym tak nie uważał, to bym go nie ściągnął. Wzmocni drugą linię zarówno w ataku, jak i w obronie oraz doda nam błysku. Wzmocnieniem jest też Adamczak. Netz to na ten moment uzupełnienie składu. Ciesze się też, że doszliśmy do porozumienia z Marcinem Głębockim - powiedział Dariusz Molski.

Skład Mebli Wójck jest niemal zamknięty. Do szerokiego składu mogą dołączyć bramkarze - Jacek Krawczyk, który grał w minionym sezonie w zespole Elbląga, a także absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Sebastian Ram, który jest wychowankiem klubu z województwa warmińsko-mazurskiego. - Możemy im zapewnić jedynie kontrakty na warunkach amatorskich. Gdy otrzymają oferty, nie zamykamy ich drogi, ale chętnie powitamy ich na treningach - dodał Molski.

Ruchy transferowe w Meblach Wójcik:

Przyjdą:
Paweł Adamczak (MKS Kalisz)
Kamil Netz (MKS Henri Lloyd Brodnica)
Michał Tórz (Nielba Wągrowiec)
? Sebastian Ram (SMS ZPRP Gdańsk)

Odejdą:
Mateusz Kostrzewa (Mueller MKS Grudziądz)
? Mateusz Bąkowski
? Jacek Krawczyk
? Michał Gryz

Czy Meble Wójcik Elbląg awansują do PGNiG Superligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×