WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Szlachetna Paczka piotrkowskich drużyn piłki ręcznej

Piłka ręczna łączy. Szczypiornistki Piotrcovii i szczypiorniści Piotrkowianina, już po raz kolejny, wzięli czynny udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Sportowcy wspólnie wybrali się na zakupy do jednego z piotrkowskich marketów.
Michał Ostafijczuk
Michał Ostafijczuk

Jak przekonuje Oskar Kuliński - lider piotrkowskiego rejonu w projekcie "Szlachetna Paczka" sportowców nie trzeba było namawiać do udziału w akcji. - Przedstawiciele naszych wspaniałych drużyn sami zgłosili się do nas i wybrali sobie rodziny, którym pomogą - mówi Kuliński.

Aleksandra Kucharska z Piotrcovii i Konrad Szczukocki z Piotrkowianina są zdania, że pomoc potrzebującym jest w pewnym sensie obowiązkiem.

- Nie mieliśmy żadnych wątpliwości aby znów wziąć udział w akcji. Dobro zresztą do człowieka wraca i po cichu mam nadzieję, że do nas też wróci i objawi się to w postaci wygranych meczów - mówiła Kucharska. - Też tak uważam. Przed świętami każdy miły gest liczy się podwójnie. Jesteśmy razem nie tylko na boisku, ale i w codziennym życiu. Nikogo nie trzeba było specjalnie namawiać aby tu przyszedł - dodał Szczukocki.

Piotrkowscy szczypiorniści po raz kolejny wzięli udział w projekcie Piotrkowscy szczypiorniści po raz kolejny wzięli udział w projekcie "Szlachetna Paczka".
Zarówno drużyna piotrkowskich szczypiornistek jak i zespół piłkarzy ręcznych już wcześniej wybrały sobie rodziny, do których przed Świętami Bożego Narodzenia trafią zakupione przez sportowców produkty - artykuły żywnościowe, chemia, słodycze oraz zabawki.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×