Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Michał Jurecki: Zawsze musimy podtrzymać ten sam poziom koncentracji

W najbliższym czasie Michał Jurecki będzie współpracował z tym samym trenerem zarówno w klubie, jak i w reprezentacji. Nie obawia się jednak o zmęczenie materiału i chce z pełną koncentracją podejść do każdego najbliższego rywala.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Michał Jurecki WP SportoweFakty / Tomasz Fąfara / Michał Jurecki

Polacy o igrzyska olimpijskie zagrają z Macedonią, Chile i Tunezją. Mało kto sobie wyobraża, by drużyny spoza Europy nam zagroziły. - Tunezja to jest jednak bardzo dobry zespół, który zajął drugie miejsce w mistrzostwach Afryki i od wielu lat gra na mistrzostwach świata. To nie jest bardzo egzotyczny zespół. Każdego rywala trzeba szanować, bo to jest sport i dzieją się różne rzeczy - przyznał Michał Jurecki.

Outsiderem wydają się jednak Chilijczycy - Z Chile graliśmy w Szwecji w 2011 roku na mistrzostwach świata i wygraliśmy, ale nie było wcale łatwo - wspomniał Jurecki. - Każdy z nas wie o co gramy i niezależnie od tego czy zagramy z Niemcami, Duńczykami, Macedończykami, czy Chilijczykami, należy podtrzymać ten sam poziom koncentracji. Gramy o wyjazd na igrzyska olimpijskie - przypomniał rozgrywający.

Już podczas pierwszego treningu Tałant Dujszebajew pokazał, że mocno żyje tym, co dzieje się na jego zajęciach. - Każdy trener ma inne podejście do różnych spraw. Jeden jest spokojniejszy, inny reaguje bardziej żywiołowo. Podobnie jest z zawodnikami. Każdy chce się trzymać swojego systemu i ma swój warsztat pracy - zauważył Jurecki.

Rozgrywający Vive Tauronu Kielce teraz współpracuje z tym samym trenerem zarówno w klubie, jak i w kadrze. Czy nie ma groźby zmęczenia materiału? - Nie ma o tym mowy. To jest nasza praca i podchodzimy do tego profesjonalnie. Wiemy po co tu jesteśmy i jakie mamy cele w kadrze i w klubie - podsumował Michał Jurecki.

Zobacz: Czujność i liczne instrukcje. Tak wyglądają treningi z Dujszebajewem

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×