KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Terminarz I Liga Mężczyzn gr. B

 Redakcja
Redakcja

Kolejka 1 - 2008-09-20
Olimpia Piekary Śląskie - ChKS Łódź
Żagiew Dzierżoniów - Unia Tarnów
ASPR Zawadzkie - Wisła Sandomierz
MTS Chrzanów - Gwardia Opole
NMC POWEN Zabrze - Politechnika Radomska
KSSPR Końskie - AZS AWF Biała Podlaska

Kolejka 2 - 2008-09-27
Gwardia Opole - NMC POWEN Zabrze
ChKS Łódź - Wisła Sandomierz
Olimpia Piekary Śląskie - Żagiew Dzierżoniów
AZS AWF Biała Podlaska - MTS Chrzanów
Unia Tarnów - KSSPR Końskie
Politechnika Radomska - ASPR Zawadzkie

Kolejka 3 - 2008-10-04
KSSPR Końskie - Olimpia Piekary Śląskie
Wisła Sandomierz - Politechnika Radomska
ASPR Zawadzkie - Gwardia Opole
MTS Chrzanów - Unia Tarnów
NMC POWEN Zabrze - AZS AWF Biała Podlaska
Żagiew Dzierżoniów - ChKS Łódź

Kolejka 4 - 2008-10-11
Olimpia Piekary Śląskie - MTS Chrzanów
AZS AWF Biała Podlaska - ASPR Zawadzkie 2
Gwardia Opole - Wisła Sandomierz
Żagiew Dzierżoniów - KSSPR Końskie
Unia Tarnów - NMC POWEN Zabrze
ChKS Łódź - Politechnika Radomska

Kolejka 5 - 2008-10-18
KSSPR Końskie - ChKS Łódź
MTS Chrzanów - Żagiew Dzierżoniów
Politechnika Radomska - Gwardia Opole
Wisła Sandomierz - AZS AWF Biała Podlaska
NMC POWEN Zabrze - Olimpia Piekary Śląskie
ASPR Zawadzkie - Unia Tarnów

Kolejka 6 - 2008-10-25
AZS AWF Biała Podlaska - Politechnika Radomska
Olimpia Piekary Śląskie - ASPR Zawadzkie
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz
KSSPR Końskie - MTS Chrzanów
Żagiew Dzierżoniów - NMC POWEN Zabrze
ChKS Łódź - Gwardia Opole

Kolejka 7 - 2008-11-08
NMC POWEN Zabrze - KSSPR Końskie
ASPR Zawadzkie - Żagiew Dzierżoniów
Gwardia Opole - AZS AWF Biała Podlaska
Politechnika Radomska - Unia Tarnów
MTS Chrzanów - ChKS Łódź
Wisła Sandomierz - Olimpia Piekary Śląskie

Kolejka 8 - 2008-11-15
ChKS Łódź - AZS AWF Biała Podlaska
Żagiew Dzierżoniów - Wisła Sandomierz
MTS Chrzanów - NMC POWEN Zabrze
Olimpia Piekary Śląskie - Politechnika Radomska
KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie
Unia Tarnów - Gwardia Opole

Kolejka 9 - 2008-11-22
ASPR Zawadzkie - MTS Chrzanów
Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie
Politechnika Radomska - Żagiew Dzierżoniów
AZS AWF Biała Podlaska - Unia Tarnów
Gwardia Opole - Olimpia Piekary Śląskie
NMC POWEN Zabrze - ChKS Łódź

Kolejka 10 - 2008-12-06
Żagiew Dzierżoniów - Gwardia Opole
MTS Chrzanów - Wisła Sandomierz
NMC POWEN Zabrze - ASPR Zawadzkie
KSSPR Końskie - Politechnika Radomska
Olimpia Piekary Śląskie - AZS AWF Biała Podlaska
ChKS Łódź - Unia Tarnów

Kolejka 11 - 2008-12-13
ASPR Zawadzkie - ChKS Łódź
Wisła Sandomierz - NMC POWEN Zabrze
Unia Tarnów - Olimpia Piekary Śląskie
Politechnika Radomska - MTS Chrzanów
AZS AWF Biała Podlaska - Żagiew Dzierżoniów
Gwardia Opole - KSSPR Końskie

Kolejka 12 - 2009-01-24
ChKS Łódź - Olimpia Piekary Śląskie
Unia Tarnów - Żagiew Dzierżoniów
Politechnika Radomska - NMC POWEN Zabrze
AZS AWF Biała Podlaska - KSSPR Końskie
Gwardia Opole - MTS Chrzanów
Wisła Sandomierz - ASPR Zawadzkie

Kolejka 13 - 2009-01-31
Wisła Sandomierz - ChKS Łódź
ASPR Zawadzkie - Politechnika Radomska
MTS Chrzanów - AZS AWF Biała Podlaska
Żagiew Dzierżoniów - Olimpia Piekary Śląskie
NMC POWEN Zabrze - Gwardia Opole
KSSPR Końskie - Unia Tarnów

Kolejka 14 - 2009-02-14
Olimpia Piekary Śląskie - KSSPR Końskie
Politechnika Radomska - Wisła Sandomierz
AZS AWF Biała Podlaska - NMC POWEN Zabrze
Unia Tarnów - MTS Chrzanów
Gwardia Opole - ASPR Zawadzkie
ChKS Łódź - Żagiew Dzierżoniów

Kolejka 15 - 2009-02-28
MTS Chrzanów - Olimpia Piekary Śląskie
NMC POWEN Zabrze - Unia Tarnów
ASPR Zawadzkie - AZS AWF Biała Podlaska
Wisła Sandomierz - Gwardia Opole
Politechnika Radomska - ChKS Łódź
KSSPR Końskie - Żagiew Dzierżoniów

Kolejka 16 - 2009-03-14
ChKS Łódź - KSSPR Końskie
Żagiew Dzierżoniów - MTS Chrzanów
Olimpia Piekary Śląskie - NMC POWEN Zabrze
Unia Tarnów - ASPR Zawadzkie
AZS AWF Biała Podlaska - Wisła Sandomierz
Gwardia Opole - Politechnika Radomska

Kolejka 17 - 2009-03-28
Gwardia Opole - ChKS Łódź
Politechnika Radomska - AZS AWF Biała Podlaska
Wisła Sandomierz - Unia Tarnów
ASPR Zawadzkie - Olimpia Piekary Śląskie
NMC POWEN Zabrze - Żagiew Dzierżoniów
MTS Chrzanów - KSSPR Końskie

Kolejka 18 - 2009-04-18
KSSPR Końskie - NMC POWEN Zabrze
ChKS Łódź - MTS Chrzanów
Żagiew Dzierżoniów - ASPR Zawadzkie
AZS AWF Biała Podlaska - Gwardia Opole
Unia Tarnów - Politechnika Radomska
Olimpia Piekary Śląskie - Wisła Sandomierz

Kolejka 19 - 2009-04-25
ASPR Zawadzkie - KSSPR Końskie
Wisła Sandomierz - Żagiew Dzierżoniów
Politechnika Radomska - Olimpia Piekary Śląskie
Gwardia Opole - Unia Tarnów
AZS AWF Biała Podlaska - ChKS Łódź
NMC POWEN Zabrze - MTS Chrzanów

Kolejka 20 - 2009-05-02
Olimpia Piekary Śląskie - Gwardia Opole
Żagiew Dzierżoniów - Politechnika Radomska
KSSPR Końskie - Wisła Sandomierz
MTS Chrzanów - ASPR Zawadzkie
ChKS Łódź - NMC POWEN Zabrze
Unia Tarnów - AZS AWF Biała Podlaska

Kolejka 21 - 2009-05-09
Unia Tarnów - ChKS Łódź
AZS AWF Biała Podlaska - Olimpia Piekary Śląskie
Gwardia Opole - Żagiew Dzierżoniów
Politechnika Radomska - KSSPR Końskie
Wisła Sandomierz - MTS Chrzanów
ASPR Zawadzkie - NMC POWEN Zabrze

Kolejka 22 - 2009-05-16
ChKS Łódź - ASPR Zawadzkie
NMC POWEN Zabrze - Wisła Sandomierz
Żagiew Dzierżoniów - AZS AWF Biała Podlaska
KSSPR Końskie - Gwardia Opole
MTS Chrzanów - Politechnika Radomska
Olimpia Piekary Śląskie - Unia Tarnów

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×