Vive Tauron - PPD Zagrzeb. Aż trzy zmiany w składzie rywali Vive

Trener RK Prvo plinarsko drustvo Zagrzeb, Silvio Ivandija, dokonał aż trzech zmian w składzie drużyny przed niedzielnym meczem Ligi Mistrzów z Vive Tauronem Kielce. Początek spotkania w kieleckiej Hali Legionów o godz. 18:00.

Maciej Wojs
Maciej Wojs
zawodnik RK PPD Zagrzeb Materiały prasowe / SEHA GAZPROM LEAGUE / Na zdjęciu: zawodnik RK PPD Zagrzeb

W kadrze mistrzów Chorwacji w porównaniu z zeszłotygodniowym meczem z Vive nie ma skrzydłowych Lovro Sprema i Dobrivoje Markovicia oraz obrotowego Leona Susnji. Ich miejsce zajęli kolejno Josip Eres, Darko Cingesar oraz Welko Markoski.

Powrót Cingesara i Markoskiego to wzmocnienie składu PPD. Pierwszy z nich może grać tak na lewym skrzydle, jak i na środku rozegrania. Markoski to natomiast dowódca obrony nie tylko drużyny z Zagrzebia, ale też reprezentacji Macedonii.

W porównaniu z rozegranym w poprzednim tygodniu meczem w Varażdinie, do składu Vive dołączył Piotr Chrapkowski. Brakuje z kolei Tobiasa Reichmanna, który doznał wówczas urazu kostki.

Początek spotkania w Kielcach o godz. 18:00. Relacja "na żywo" dostępna będzie na WP SportoweFakty.

Liga Mistrzów, grupa B (8. kolejka)

Vive Tauron Kielce - RK Prvo plinarsko drustvo Zagrzeb / 27 listopada, godz. 18:00

Vive Tauron: Szmal, Ivić - Chrapkowski, Kus, Aguinagalde, Bielecki, Jachlewski, Strlek, Lijewski, Jurkiewicz, Paczkowski, Zorman, Bombac, Djukić

PPD Zagrzeb: Stevanović, Skok - Eres, I. Vujić, S. Vujić, Kontrec, Vori, Cingesar, Sebetić, Horvat, J. Valcić, Jotić, T. Valcić, Mandalinić, Miklavcić, Markoski

ZOBACZ WIDEO Maciej Kot: Przyjmuję lekcję pokory i cierpliwości (źródło TVP)
Vive pokona PPD Zagrzeb?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×