Vardar przedłuża kolejne kontrakty. Nowe umowy dla Sziszkariewa i Abutovicia

Macedońskie media informują, że mistrz kraju, Vardar Skopje, przedłuży na dniach kontrakty z dwójką zawodników. Podpisy pod nowymi umowami mają złożyć skrzydłowy Daniił Sziszkariew oraz defensor Ilija Abutović.

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Daniił Sziszkariew Materiały prasowe / GAZPROM SEHA LEAGUE / Na zdjęciu: Daniił Sziszkariew

O planach macedońskiego klubu informuje portal sportmedia.mk. Sziszkariew i Abutović mają być kolejnymi po Igorze Karaciciu zawodnikami, którzy pozostaną w drużynie ze Skopje na dłużej.

Sziszkariew trafił do Vardaru w 2014 roku z Czechowskich Niedźwiedzi. 28-letni reprezentant Rosji od początku był podstawowym prawoskrzydłowym drużyny i sytuacja nie uległa zmianie nawet, gdy do klubu trafił Ivan Cupić.

Abutović gra w Skopje trzy lata dłużej od Sziszkariewa. Do Macedonii przyjechał ze Słowenii, gdzie występował w zespole RD Slovan. Serb jest liderem obrony drużyny Raula Gonzaleza.

Jeśli obaj zawodnicy przedłużą umowy z Vardarem, macedoński klub zamknie kadrę na nowy sezon. W zespole nie dojdzie do wielu zmian - drużynę opuszczą jedynie kończący karierę Petar Angełow oraz Alex Dujszebajew (trafi do Vive), którego miejsce zajmie Łotysz Dainis Kristopans z Mieszkowa Brześć.

ZOBACZ WIDEO Himalaista Adam Bielecki: nawet jeśli urwie mi nogę, do końca będę walczył o życie
Czy Vardar awansuje w tym sezonie do turnieju Final4 Ligi Mistrzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×