WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Koniec zamieszania z Mihdaliovą?

Alesia Mihdaliova ostatecznie w SPR-ze Asseco BS Lublin. Taką informację podała oficjalna strona internetowa mistrzyń Polski. Wygląda więc na to, że zakończyło się trwające od maja zamieszanie. Zawodniczka jest już w Lublinie i nadrabia zaległości treningowe.
Maciej Brum
Maciej Brum

Pod koniec maja SPR Asseco BS Lublin poinformował, że podpisał kontrakt z Alesią Mihdaliovą. 29 maja jednak taka sama wiadomość pojawiła się na stronie elbląskiego Startu. Wobec takiego obrotu sprawy powstało ogromne zamieszanie. Okazało się, że Białorusinka złożyła podpis pod dwoma umowami. Kierownik klubu z Elbląga, któremu bardzo zależało na pozostaniu zawodniczki w Starcie próbował porozumieć się z władzami SPR-u. Rozmowy zakończyły się jednak bez powodzenia. Oba kluby zapewniały jednocześnie, że racja leży po ich stronie.

Sytuacja zmieniła się na początku lipca kiedy to Komisja Zmiany Barw Klubowych ZPRP zadecydowała o wydaniu certyfikatu transferowego klubowi z Lublina co w zasadzie kończyło ten spór i potwierdzało, że jest ona jego zawodniczką. Sama Mihdaliovia nie przyjęła go jednak do wiadomości i stawiła się na pierwszym treningu Startu. Wtedy to Andrzej Wilczek zapowiedział, że jeśli nie pojawi się w SPR-ze w ciągu tygodnia, zostanie zawieszona. W związku z takim obrotem sprawy zdecydowała się ona na przystąpienie do rozmów z klubem, które to zakończyły się pomyślnie dla obu stron. Białorusinka od soboty jest już w Lublinie gdzie nadrabia zaległości treningowe i czeka na przyjazd swojej nowej drużyny ze zgrupowania w Kościerzynie.

Jedynym pytaniem pozostaje teraz to, jak po tym zamieszaniu odnajdzie się w zespole Alesia Mihdaliova a także to, jak zostanie ona przyjęta przez zawodniczki, sztab szkoleniowy oraz kibiców, którzy na pewno będą pamiętać jej zachowanie.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna / spr-lublin.pl

Komentarze (4):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • kelly 74 0
  Tydzień wcześniej otrzyma w Lublinie na bank potężną porcję gwizdów na prezentacji ,przed meczem z Koszalinem ,a w Elblągu , drugą taką sama , zarówno od kibiców Startu , jak i lubelskich , którzy się tam pewnie pojawią .
  Tu nie chodzi o chamstwo i zemstę , lecz o mało profesjonalne podejście do sprawy tej lalki barbie .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Kibic z Elbląga 0
  A ja powiem szczerze, że ta sprawa już mnie wnerwiała i sam osobiście cieszę się, że Alesia odchodzi, nie będzie już cwaniactwa, żucia gum całą buzią, gwiazdorstwa na boisku i traktowania siebie jak księżniczki bo. Sam osobiście życzę jej powodzenia, niech zazna ciężkiej pracy i troszkę większego zaangażowania w swój zawód. Do zobaczenia w Elblągu już 12.09.2009 r. Pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś
 • arnold 0
  w lublinie bedzie jedna z wielu i pewnie bedzie siedziala na lawie.
  Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×