Minimalna przegrana Zagłębia ze Śląskiem

W spotkaniu sparingowym piłkarze ręczni Zagłębia Lubin zmierzyli się ze Śląskiem Wrocław. W meczu rozegranym w Twardogórze lepsi okazali się wrocławianie, którzy wygrali 37:36 (19:19).

Łukasz Lemanik

Do Twardogóry ekipa Zagłębia pojechała w 18-osobowym składzie. - Mecz ze Śląskiem był kolejnym sprawdzianem formy przed zbliżającym się sezonem. Daliśmy szansę gry wszystkim zawodnikom, którzy pojechali do Twardogóry. Podzieliliśmy zespół na trzy drużyny, każdy zawodnik grał po 20 minut, a z grupy rozgrywających najlepiej wypadła trójka Morawski-Jakowlew-Kieliba - mówi Dariusz Bobrek. - Po pierwszej "tercji" prowadziliśmy różnicą 4-5 bramek. Kolejne części meczu były bardziej wyrównane - dodał drugi trener Zagłębia Lubin.

Najwięcej bramek dla Zagłębia: Obrusiewicz 6, Kozłowski i Tomczak - po 4.