Ależ zaskoczył Polaków! Niesamowity gol niemieckiego szczypiornisty (WIDEO)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / EHFEURO / Na zdjęciu: gol Christopha Steinerta (Niemcy) w meczu z Polską

Polscy szczypiorniści rywalizują z Niemcami o pierwsze miejsce w grupie D na mistrzostwach Europy. Mecz stoi pod znakiem efektownych zagrań, a jedno z nich wykonał Christoph Steinert. To po prostu trzeba zobaczyć!

Dotychczas zarówno Polacy, jak i Niemcy wygrali po dwa spotkania na mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych. Tym samym wtorkowy mecz pomiędzy oboma drużynami decyduje, kto wygra rywalizację w grupie D.

W pierwszej połowie byliśmy świadkami kilku pięknych zagrań. Efektownymi obronami popisywał się Mateusz Zembrzycki, ale nasi rywale również mieli kilka asów w rękawie, mimo faktu, że przystąpili do spotkania z Polską mocno osłabieni. To nasi zachodni sąsiedzi schodzili na przerwę, prowadząc 15:12.

Ozdobą pierwszej części gry był gol Christopha Steinerta w 18. minucie. Niemiec z impetem wtargnął w nasze szeregi obronne i mimo tego, że był mocno powstrzymywany przez Polaków, zdołał rzucić gola. Dokonał tego będąc odwrócony tyłem do bramkarza.

Można się spodziewać, że gol niemieckiego szczypiornisty będzie kandydował do miana gola turnieju. Zobaczcie poniżej efektowne trafienie Steinerta.