Norwegia pierwszym rywalem Polaków w fazie zasadniczej

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Adam Warżawa / Na zdjęciu: Arkadiusz Moryto
PAP / Adam Warżawa / Na zdjęciu: Arkadiusz Moryto

Mimo porażki z Niemcami, reprezentacja Polski w piłce ręcznej awansowała do fazy zasadniczej EHF EURO 2022. Kolejnymi przeciwnikami biało-czerwonych będą kolejno Norwegia, Szwecja, Rosja oraz Hiszpania.

Reprezentacja Polski awansowała do fazy zasadniczej EHF EURO 2022. Polacy rywalizację w kolejnej rundzie rozpoczną z zerowym dorobkiem punktowym na skutek wtorkowej porażki z Niemcami 23:30.

Biało-czerwoni swoje mecze dalej rozgrywać będą w Bratysławie, a ich rywalami będą kolejno Norwegia, Szwecja, Rosja oraz Hiszpania. Co ciekawe, pierwsze dwa spotkania Polacy zagrają dzień po dniu.

Godziny meczów zostaną ustalone później.

Terminarz Polaków w fazie zasadniczej:

20 stycznia (czwartek): Polska - Norwegia 21 stycznia (piątek): Polska - Szwecja 23 stycznia (niedziela): Polska - Rosja 25 stycznia (wtorek): Polska - Hiszpania

Źródło artykułu: WP SportoweFakty