Ja on to wybronił?! Popis Zembrzyckiego [WIDEO]

Mateusz Zembrzycki pokazał próbkę swoich umiejętności! Błysnął w 5. minucie meczu Polska - Niemcy, gdy obronił dwa rzuty z rzędu.

Mateusz Domański
Fantastyczna parada Zembrzyckiego Twitter / EHF EURO / Fantastyczna parada Zembrzyckiego
Najpierw ze skrzydła rzucał Rune Dahmke, a po chwili polskiego bramkarza chciał pokonać Lukas Zerbe. Nic z tego nie wynikło. Mateusz Zembrzycki zaprezentował kapitalną dyspozycję i dwukrotnie odbił piłkę.

Za te fenomenalne parady został nagrodzony przez polskich kibiców gromkimi brawami. Wielu z nich poderwało się z miejsc, by owacjami na stojąco pogratulować naszemu bramkarzowi.

Z ławki wyskoczyli natomiast drużynowi koledzy Zembrzyckiego. Wszyscy byli przeszczęśliwi, że tak to się ułożyło. Golkiper na moment wręcz zamurował bramkę.

Dzięki tym interwencjom Zembrzyckiego Polska utrzymała prowadzenie 2:1. Później jednak to rywale przejęli inicjatywę i na przerwę zeszli z zaliczką trzech bramek (15:12).

Trener Francuzek z uznaniem o MKS Zagłębiu Lubin. "Zaskoczyły nas i mieliśmy problem"