Roman Jezierski: Chcemy się zrehabilitować

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

W sobotę szczypiornistki KSS-u Kielce rozegrają pierwszy mecz przed własną publicznością. W drugiej kolejce ekstraklasy przeciwnikiem kielczanek będzie Zgoda Ruda Śląska. Zespół Romana Jezierskiego chce zrobić wszystko, aby zrehabilitować się za nieudaną inaugurację z SPR-em Olkusz.

W pierwszym spotkaniu nowego sezonu kielczanki wyraźnie uległy SPR-owi Olkusz. Wynik dziwi tym bardziej, że zespół z Olkusza to także beniaminek ekstraklasy. Teraz kielczanki chcą zmazać plamę po tamtym występie i zgarnąć przed własną publicznością pełną pulę. -Dziewczyny zdają sobie sprawę, że zagrały fatalne zawody. Przed spotkaniem ze Zgodą są pełne woli walki i chcą się zrehabilitować za tamten nieudany występ - powiedział w rozmowie z Radiem Kielce szkoleniowiec KSS-u Roman Jezierski.

Szkoleniowiec nie będzie jednak miał do swojej dyspozycji wszystkich podopiecznych. Wykluczony jest występ sprowadzonej przed sezonem Pauliny Muchockiej, której w pierwszym spotkaniu z SPR-em odnowiła się kontuzja stopy. Nie w pełni siła są też wychowanki klubu. Z lekkimi urazami przez ostatnie dni trenowały Karolina Młynarczyk i Alina Nowak. Obie jednak będą do dyspozycji trenera Romana Jezierskiego.

Spotkanie KSS-u Kielce ze Zgodą Ruda Ślaska odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00. Przed spotkaniem w kasach hali przy ulicy Krakowskiej, będzie można w kasie kupić klubowy folder na nowy sezon. Znajdują się w nim kupony konkursowe, które należy wrzucić do specjalnie ustawionych na hali urn. Każdy kupon weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Natomiast bilety na spotkania szczypiornistek KSS-u kosztowały będą 5 zł (ulgowy) i 8 zł (normalny).

Źródło artykułu:
Komentarze (0)