Ciąg dalszy rozbiórki Mieszkowa. Słoweniec też odejdzie

Mieszkow Brześć niedługo zostanie bez wszystkich obcokrajowców. Decyzję o przedwczesnym wyjeździe podjął nowy zawodnik Łomży Vive Kielce Stas Skube.

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Stas Skube Getty Images / Urbanandsport/NurPhoto / Na zdjęciu: Stas Skube
O planach Słoweńca poinformował portal emkielce.pl. Stas Skube ma rozglądać się za nowym klubem, w którym dokończy sezon 2021/22. Latem środkowy przeniesie się do Łomży Vive Kielce, z którą związał się trzyletnim kontraktem.

W Mieszkowie Brześć wciąż pozostaje trzech obcokrajowców - Bośniak Vladimir Vranjes, Czech Stanislav Kasparek i Rosjanin Dmitrij Santałow. Z klubem rozstali się już Paweł Paczkowski, Baptiste Bonnefond i Jaka Malus.

Mówi się, że wobec wykluczenia Mieszkowa z europejskich pucharów (i innych białoruskich zespołów) pod ogromnym znakiem zapytania stanęły planowane ruchy do Brześcia. Na Białoruś mieli przenieść się Hiszpanie Agustin Casado i Gonzalo Perez Arce, Chorwat Martin Jelinić i Serb Lazar Kukić.

Z Mieszkowem pożegna się też wieloletni białoruski bramkarz Iwan Mackiewicz, który będzie kolegą klubowym Łukasza Rogulskiego w AEK Ateny.

ZOBACZ:
Wzmocnienie Łomży Vive także w LM
Niesamowity rzut karny w I lidze

ZOBACZ WIDEO: Krychowiak w Grecji na dłużej niż kilka miesięcy? "Sprawa cały czas jest otwarta"
Czy Stas Skube będzie wzmocnieniem Łomży Vive?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×