Pick Szeged działa na rynku. Nie zamierza odpuszczać Veszprem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Nikola Krstic/MB Media / Na zdjęciu: Hugo Descat
Getty Images / Nikola Krstic/MB Media / Na zdjęciu: Hugo Descat
zdjęcie autora artykułu

Nie tylko Telekom Veszprem dokonuje wzmocnień. Pick Szeged zamierza ściągnąć jednego z czołowych strzelców Ligi Mistrzów.

Niedawno w świat poszła informacja o planowanym przez Veszprem hicie transferowym. Jeden z najlepszych obrotowych świata Ludovic Fabregas w 2023 roku ma przenieść się do węgierskiego potentata z Barcelony. Wcześniej dużo mówiło się też o pozyskaniu innego Francuza Hugo Descata.

Okazuje się, że MOL-Pick Szeged nie zrezygnował z walki o francuskiego lewoskrzydłowego i według "rthandball" transfer Descata wciąż jest możliwy. Poza tym, w bramce Picku może stanąć reprezentant Trójkolorowych Wesley Pardin (o czym media informowały już wcześniej). Ten duet ma trafić do Segedynu w 2023 roku.

Istotnym wzmocnieniem linii rozegrania może być z kolei Lukas Sandell. Szwed jest jednym z liderów Aalborga i reprezentacji, ale zdaniem "rthandball" wobec mocarstwowych planów jego drużyny niewykluczone są odejścia dotychczasowych pierwszoplanowych postaci (w 2023 roku).

Szwedzki prawy rozgrywający rzucił w tym sezonie 65 bramek i jest jednym z najlepszych mańkutów w tej edycji. W Segedynie mógłby zastąpić Kenta Robina Tonnesena albo Lukę Stepancicia.

ZOBACZ: Rosja... chce mistrzostw świata Hiszpan blisko Azotów

ZOBACZ WIDEO: Piękna miss Euro wbiła szpilkę gwiazdorowi Szwecji

Źródło artykułu:
Czy Pick Szeged zdobędzie w tym sezonie mistrzostwo Węgier?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)