28:24 Skutecznie rzut karny wykonywał Fabio Chiuffa.

12

27:24 Pierwsza bramka na mistrzostwach Arkadiusza Moryto.

10
2

26:23 Nieskutecznie rzut karny wykonywał Henrique Teixeira. Fantastyczna interwencja Adama Morawskiego!

8
1

26:22 Bramka! Trafił Łukasz Gierak.

13
2
55'

Niedokładność. To drugie słowo, które doskonale charakteryzuje atak Polaków. Na szczęście w bramce dobrze spisuje się Adam Morawski, ale tu trzeba rzucać!

12
2

26:20 Bramka! Trafił Mateusz Jachlewski.

9
3

26:19 Biało-Czerwoni nie radzą sobie nawet grając w przewadze. Bramka! Trafił Jose Guilherme de Toledo.

5
4

25:19 Nieskuteczność, nieskuteczność, nieskuteczność. To słowo doskonale opisuje ofensywę Polaków. Bramka! Trafił Lucas Candido.

1
5

Henrique Teixeira został wykluczony na 2 minuty.

6
2

24:19 Trochę chaosu na boisku, ale Polacy nie byli w stanie wykorzystać błędów rywali. Tymczasem trafił Jose Guilherme de Toledo.

2
4

23:19 Przykład z młodszego brata wziął Maciej Gębala i mamy cztery trafienia straty. Czas dla Brazylijczyków. Oby to był moment przełamania słabszego fragmentu Polaków.

6
5

23:18 Bramka! Trafił Tomasz Gębala.

14
1

23:17 Świetny fragment gry Alexandro Pozzera.

7

21:16 Znów sygnał do walki daje Paweł Paczkowski.

7
4
14:21

A Brazylijczycy mają coraz więcej powodów do radości.

3
2

21:15 Od słupka i od pleców Adama Malchera odbiła się piłka, ale jest bramka dla Brazylijczyków! Trafił Haniel Langaro.

2
4

20:15 Na szczęście odpowiada Michał Daszek.

7
1

20:14 Bramka! Trafił Haniel Langaro.

1
8
40'

Faul w ataku Piotra Chrapkowskiego. Wcześniej nieskuteczny rzut Michała Daszka. Mnożą się błędy w szeregach Biało-Czerwonych, na szczęście mylą się także Brazylijczycy.

3
6

19:14 Zgubił piłkę Łukasz Gierak w ataku i kontratak wyprowadzili nasi rywale.Trafił Thiagus Petrus dos Santos.

2
10

18:14 Bramka dla Polski! Wreszcie odblokował się Tomasz Gębala.

7
2

18:13 Skutecznie rzut karny wykonywał Henrique Teixeira. Znów pięć bramek przewagi Brazylijczyków.

1
8
36'

A tymczasem rzut karny dla Kanarków.

2
8

Nieskutecznie rzut karny wykonywał jednak Przemysław Krajewski.

2
10

17:13 Trafił Rafał Przybylski. Faul w ataku Brazylijczyków i znowu piłka w naszych rękach, ale dwie dobre interwencje Santosa. Karny dla Polski!

9
3

17:12 Po dobitce trafił Claryston Novais.

2
8

31 min. 16:12 I zmniejszamy prowadzenie Brazylijczyków! Bramka! Trafił Patryk Walczak.

14:21

Haniel Langaro 5/5, Jose Guilherme de Toledo 5/7, skuteczność Brazylii w ataku 16/25 - to 64 procent. Najskutecznijeszy w szeregach Biało-Czerwonych jest za to Paweł Paczkowski 5/6, ale Polacy w ofensywie mają skuteczność zaledwie pięćdziesięciu procent.

3
7
4
11

30 min. 16:11 Wynik pierwszej połowy udanym rzutem z szóstego metra ustalił Alexandro Pozzer.

3
10

29 min. 15:11 Dwa faule w ataku Brazylijczyków. Za pierwszym razem Polakom nie udało się tego wykorzystać, ale druga akcja już szczęśliwie dla nas.  Trafił Michał Daszek.

12
2

28 min. 15:10 Świetna indywidualna akcja Pawła Paczkowskiego.

11
5

26 min. 15:9 Bramka! Trafił Oswaldo Guimaraes.

14

Fabio Chiuffa został wykluczony na 2 minuty. Gramy w podwójnej przewadze, ale Marek Daćko rzuca prosto w bramkarza.

5
8

24 min. 14:9 Przechwyt Polaków i skuteczna kontra Pawła Paczkowskiego. Wreszcie coś się ruszyło!

12
1

24 min. 14:8 Bramka! Trafił Paweł Paczkowski.

10
1

23 min. 14:7 Bramka! Trafił Fabio Chiuffa.

1
9

20 min. 13:7 Duet Toledo - Haniel Langaro robi, co chce. Kolejna łatwa bramka Brazylijczyków.

3
12

20 min. 12:7 Bramka! Trafił Piotr Chrapkowski.

13
2

19 min. 12:6 Piąta bramka "polskiego" Brazylijczyka! Trafił Jose Guilherme de Toledo.

2
12

18 min. 11:6 Bramka! Z kontry trafił Mateusz Jachlewski, a w bramce pojawił się Adam Morawski

8
4

17 min. 11:5 Biało-Czerwoni wciąż mają ogromne problemy w obronie.  Trafił Haniel Langaro.

2
14

16 min. Bramka! Trafił Paweł Paczkowski.

13
3

15 min. Bramka! Trafił Jose Guilherme de Toledo. A na ławkę kar powędrował Piotr Chrapkowski

1
12

15 min. I jest trafienie Pawła Paczkowskiego. Ogromne problemy mają Biało-Czerwoni z doprowadzeniem do sytuacji rzutowych.

13
1
14'

Strata Polaków, ale mieliśmy szczęście, bo kontry nie wykorzystał Fabio Chiuffa.

5
10

13 min. Nie znajdują Polacy sposobu na powstrzymanie ataku rywali. Kolejne bramka dla Kanarków. Trafił Haniel Langaro.

1
17

11 min. Ciągle pięć trafień przewagi Brazylii. Bramka! Trafił Joao Pedro Silva.

1
12

11 min. I jest kontra Polaków! Trafił Mateusz Jachlewski.

13
3

10 min. Bramka! Trafił Mateusz Jachlewski.

12
2

9 min. Pusta bramka, rzut przez całe boisko i kolejne trafienie Brazylijczyków. Trafił Thiagus Petrus dos Santos.

2
11

9 min. Bramka! Trafił Haniel Langaro.

4
12

8. min. Wrszcie, wreszcie, wreszcie! Pierwsza bramka dla Polaków! Trafił Marek Daćko.

12
2
14:21

Biało-Czerwoni mają ogromne problemy z wypracowaniem pozycji rzutowej.

1
10
1
11

7 min. Punktuje nas Jose Guilherme de Toledo. To już piąte trafienie Kanarków i o czas dla Polski prosi Tałant Dujszebajew.

2
8

6 min. Zły paczątek reprezentantów Polski. Kolejna bramka dla naszych rywali. Trafił Haniel Langaro.

3
14

Sędziowie pokazali już grę pasywną, ale mimo tego Brazylijczycy zdobyli kolejne trafienie.  Trafił Jose Guilherme de Toledo.

3
11

Kolejna bramka dla Brazylii! Tym razem trafił Jose Guilherme de Toledo.

4
15
3'

Polacy znów w ataku. Boisko opuścił Malcher, gramy w siedmiu w ofensywie.

9
3
2'

Pierwsza akcja Polaków w ataku niestety się nie udała, ale czujnie zaczął spotkanie Adam Malcher