Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
TVP S.A.
Komentarze (6)
  • themaxmaster Zgłoś komentarz
    Zgoda, że skrzydłowa była źle ustawiona, w ostatniej akcji, ale co wy z tym karnym czasie, rzut Rumunku ostatni w regularnym czasie to było 1-2 sekundy przed końcową syreną, tak samo te
    Czytaj całość
    4 małe kroki przy ostatnim rzucie w dogrywce to chyba liczone skręty palca.
    • tytus123 Zgłoś komentarz
        Tak, a co do ostatniej bramki- gdzie była skrzydłowa w momencie wykonywania rzutu wolnego??? Czy ktoś to widział? Sędziny dożywotnia dyskwalifikacja! Dogrywka do powtórki! Przecież
        wykonawczyni ostatniego rzutu schowała się w rogu boiska- tam nie mogła być! I Dunka została oszukana bo myślała, że połówka to ostatnia zawodniczka...i znowu gwizdki zdecydowały...ech...a karny po czasie- dokładnie po czasie- było 6 sekund a newralgiczna akcja zaczęła się po syrenie- żal, żenada..
          • rafI_krn Zgłoś komentarz
            Rumunki były lepsze od początku mecz,, drukarze dopuścili do dogrywki,, Oliwa jednak zawsze sprawiedliwa i Rumunia jest w 4 najlepszych drużyn na świecie. Są moim faworytem do złota.