WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Organizatorzy żużlowych mistrzostw Europy starają się znaleźć pracę mistrzowi olimpijskiemu

Sumienny, pracowity, zmotywowany do działania złoty medalista olimpijski podejmie pracę w dowolnej branży. Przez lata podniósł nie jeden ciężar, aby awansować na sam szczyt.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Ostatnio zajmował się zdobywaniem medali na igrzyskach olimpijskich, mistrzostw świata oraz Europy. WypracujMYsukces to unikalny projekt, w którym każda uczestnicząca firma, w zamian za wsparcie Adriana Zielińskiego w jego przygotowaniach do startu w igrzyskach olimpijskich w Rio de Janerio, będzie mogła nie tylko wykorzystać wizerunek zawodnika, a także... zyskać w jego osobie pracownika w swojej firmie na jeden dzień.

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców, chcąc jak najlepiej przygotować się do obrony olimpijskiego złota, mówi wprost: - Oczywiście moim głównym tegorocznym celem jest start w Rio de Janeiro i wszystkie myśli oraz działania poświęcone są temu występowi. Jednak po powrocie z Brazylii na pewno nie udam się na wakacje. Najpierw będę chciał zrewanżować się tym, którzy pomogą mi w spełnieniu marzenia. Jestem wszechstronny, żadnych zadań się nie boję - mówi sportowiec.

Skąd wziął się pomysł na projekt WypracujMYsukces? Wszystkie trofea i medale w dotychczasowej karierze Zieliński zdobył bez wsparcia sponsora głównego. Po wywalczeniu olimpijskiego złota w Londynie w 2012 roku, sytuacja Adriana pod względem sponsoringowym niestety niewiele się zmieniła. Mając po swojej stronie odpowiednie wsparcie będzie mógł kontynuować rywalizację na najwyższym poziomie.

- Nikt nie dał mi niczego za darmo, na wszystko co udało mi się osiągnąć w moim życiu, zapracowałem sam - podkreśla Adrian. - Dlatego po powrocie z Brazylii sam, własnymi rękoma, chętnie odpracuję wszelką pomoc w przygotowaniach do igrzysk - zapewnia aktualny mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów.

Reprezentant Polski zdradził także, w jaką rolę wcieliłby się najchętniej: - Hmm... Nie wiem. Może kierowca samochodów luksusowych? (śmiech). Interesuję się motoryzacją, więc np. praca testera samochodów byłaby tą wymarzoną - kończy z uśmiechem Adrian.

W jakiej roli najlepiej sprawdzi się Adrian? Pracownika warsztatu samochodowego, specjalisty ds. sprzedaży, czy może kucharza? Po wizycie we wszystkich firmach, które zdecydują się wziąć udział w projekcie, to kibice - na podstawie reportaży video, które będą pojawiały się na stronie projektu - zadecydują o tym w specjalnej ankiecie.

Postępy w realizacji projektu, a także szczegółowe informacje na temat akcji można śledzić na stronie internetowej: www.wypracujmyMYsukces.pl

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×