Wicemistrzostwo Polski na wyciągnięcie ręki dla Zbigniewa Gabrysia i Artura Natkańca

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Artur Natkaniec i Zbigniew Gabryś
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Artur Natkaniec i Zbigniew Gabryś
zdjęcie autora artykułu

Debiutujący w Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski (RSMP), będący również finałową rundą krajowego czempionatu, 1. Rajd Śląska, już w najbliższy weekend stanie się areną zmagań dla najlepszych i najszybszych kierowców rajdowych.

Na starcie tego rajdu nie zabraknie pretendentów do tytułu wicemistrzów Polski w rajdach samochodowych - załogi Gabryś Rally Team: Zbigniewa Gabrysia i Artura Natkańca.

- Przed nami finałowa runda krajowego czempionatu - 1. Rajd Śląska. Nowy rajd w kalendarzu, nowe odcinki specjalne oraz walka o tytuły mistrzowskie - zapowiadają prawdziwą rajdową ucztę dla fanów sportów motorowych - powiedział Gabryś.

Załoga Gabryś Rally Team ma szanse na zdobycie tytułu wicemistrza. - Jest to dla mnie najważniejszy start w tym sezonie. Podczas najbliższego weekendu okaże się, czy uda nam się włączyć w walkę o tytuł wicemistrzów Polski w klasyfikacji generalnej RSMP w sezonie 2017. Do największego rywala tracimy 3 punkty w klasyfikacji mistrzostw. Ostanie rajdy pokazały, że mamy dobre, mocne tempo - przyznał.

Tegoroczny 1. Rajd Śląska, organizowany przez Automobilklub Ziemi Tyskiej zostanie rozegrany w dniach 13-15 października. Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę o długości 681 kilometrów w tym 13 odcinków specjalnych liczących prawie 150 km. Bazą rajdu będzie Stadion Śląski w Chorzowie.

- Nie składamy broni i o tytuł powalczymy podczas finałowej rundy w Chorzowie. Podczas Rajdu Śląska musimy być mocno skoncentrowani i damy z siebie wszystko. Będzie się działo - zakończył Gabryś.

ZOBACZ WIDEO Tak Kuba Przygoński walczył w Rajdzie Maroka [color=#000000]

[/color]

Źródło artykułu: