Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Wróblewski i Wróbel pokazowo w Tor Modlin Rally Show

46 teamów stanie na starcie Tor Modlin Rally Show. Załoga ORLEN Team, Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel, którzy w ostatni weekend zdobyli tytuł wicemistrzów Słowacji. W sobotę planują cieszyć oczy kibiców i spektakularnie pokonać trasę imprezy.
Maciej Gruszczyński
Maciej Gruszczyński
WP SportoweFakty

Tor Modlin Rally Show to nowa impreza w rajdowym kalendarzu. Jej inicjatorem jest rajdowa legenda - Leszek Kuzaj. Zawody odbędą się na Torze Modlin pod Warszawą, gdzie wśród 46 załóg na starcie stanie również Kacper Wróblewski i Jakub Wróbel. Tym razem ich rajdową bronią będzie Ford Fiesta PROTO. Zawodnicy będą mieli do pokonania dziewięć odcinków specjalnych, o różnych konfiguracjach. Następnie 35 najlepszych duetów powalczy podczas pokazowego Kryterium Toru Modlin.

Kacper Wróblewski: - Przed nami świetny weekend! Tor Modlin Rally Show to nowa impreza, która w tym roku zastąpiła trochę Rajd Barbórka. Cieszę się, że możemy się pojawić - show to show. Uwielbiam jazdę dla kibiców, chociaż tutaj ich nie będzie. Na szczęście będą relacje live w telewizji i internecie! Do Modlina nie przywozimy Skody Fabii R5, a Forda Fiestę PROTO o mocy około 400 koni. Mam nadzieję, że to auto da nam nie mniej przyjemności z jazdy niż Skoda, a co najważniejsze – wam kibicom dużo frajdy z oglądania! Nie mogę się już doczekać jak z moim sponsorem PKN ORLEN oraz ORLEN Team, oraz partnerami: RMF FM, Wirtualna Polska, Michelin Motorsport, Gmina i Miasto Myślenice oraz HRX Polska, pokręcimy kilka „beczek” dla kibiców na torze.

Jakub Wróbel: - Tor Modlin Rally Show to impreza, która dla mnie ma istotne znaczenie. Wreszcie możemy pojechać rajd pod publiczność i pozapinać kilka przysłowiowych boków. Tak naprawdę czas nie jest tu ważny. Chcielibyśmy tym występem podziękować wszystkim za wsparcie w tym sezonie – naszym sponsorom, partnerom, rodzinom i kibicom – to show będzie dla was!

Tor Modlin Rally Show rozpocznie się w sobotę o godzinie 9:00. Załogi będą miały do pokonania ponad 34 kilometry oesowe. O godzinie 18:00 rozpocznie się Kryterium Toru Modlin do którego zostanie dopuszczonych 35 załóg – zgodnie z Regulaminem Organizatora. Ceremonię rozdania nagród zaplanowano na godz. 20:15.

Polub Sporty Motorowe na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×