Rio 2016: Kolarstwo torowe na żywo. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

W czwartek na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janerio pojawią się polscy kolarze torowi. Transmisja TV na antenie TVP 1. Stream online w sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Bruno Szafer
Bruno Szafer

Kolarstwo torowe na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W czwartek 11 sierpnia o godzinie 21:00 rozpoczną się zmagania z udziałem polskich kolarzy torowych. Krzysztof Maksel, Rafał Sarnecki i Damian Zieliński będą rywalizować w sprincie drużynowym. Transmisja TV na antenie TVP 1. Stream online będzie dostępny w sport.tvp.pl. Usługa jest aktywna dla wszystkich użytkowników z Polski.

Jeśli wierzyć ekspertom zajmującym się kolarstwem, to drużyna w składzie: Krzysztof Maksel, Rafał Sarnecki oraz Damian Zieliński ma szansę na walkę o podium, a co za tym idzie medale igrzysk olimpijskich. Polacy wiążą spore nadzieje ze swoim startem w Rio de Janeiro.

W czwartek na torze kolarskim pojawią się również Polki. Biało-Czerwone wezmą udział w wyścigu drużynowym na dochodzenie na 4 kilometry. O dobry wynik będą walczyć: Edyta Jasińska, Justyna Kaczkowska, Daria Pikulik oraz Natalia Rutkowska.

Początek zmagań polskich kolarzy torowych o godzinie 21:00.

Rio 2016. "Ciężko pracowaliśmy na to..." – kapitan motywuje polski zespół!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×