Zawodniczki pozowały nago do kalendarza. Odważne studentki na ustach kibiców

Kobieca drużyna rugby z Liverpoolu podbiła serca fanów. Dziewczyny rozebrały się na potrzeby kalendarza na 2018 rok. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony dla chorego chłopca.

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
zawodniczki University of Liverpool Women’s Rugby League YouTube / YouTube / Na zdjęciu: zawodniczki University of Liverpool Women’s Rugby League

Brytyjskie media piszą o grupie odważnych zawodniczek zespołu The University of Liverpool Women’s Rugby League, które wzięły udział w rozbieranej sesji zdjęciowej. Studentki z drużyny uniwersyteckiej pozowały nago do kalendarza 2018, żeby zebrać pieniądze na pomoc dla chorego na dystrofię mięśniową (zanik mięśni) chłopczyka o imieniu Jack.

Organizacja charytatywna "Joining Jack" zbiera fundusze na finansowanie badań w celu znalezienia skutecznych metod leczenia choroby, na którą nie ma obecnie skutecznego lekarstwa.


- Zdjęcia do kalendarza odbyły się w szatni, ale też w parku. Była godz. 7 rano. Mimo to pojawiła się tam duża grupa gapiów, którzy tylko udawali, że nie patrzą. Na zewnątrz panowały niskie temperatury i nie było łatwo namówić dziewczyny do rozebrania się. Wspieramy się jednak we wszystkim, co robimy. Było więc przy tym dużo śmiechu - powiedziała mediom przedstawicielka zespołu z Liverpoolu.


"Modelki" z Wysp Brytyjskich mają nadzieję, że ze sprzedaży kalendarza (cena 10 funtów) uda się zebrać kwotę ok. 2 tys. funtów i w ten sposób sprawić chłopcu świąteczny prezent.

ZOBACZ WIDEO Skandaliczna decyzja sędziego - skrót meczu Valencia CF - FC Barcelona [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 1]

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×