WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Zawodniczki pozowały nago do kalendarza. Odważne studentki na ustach kibiców

Kobieca drużyna rugby z Liverpoolu podbiła serca fanów. Dziewczyny rozebrały się na potrzeby kalendarza na 2018 rok. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony dla chorego chłopca.
Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
YouTube / YouTube / Na zdjęciu: zawodniczki University of Liverpool Women’s Rugby League

Brytyjskie media piszą o grupie odważnych zawodniczek zespołu The University of Liverpool Women’s Rugby League, które wzięły udział w rozbieranej sesji zdjęciowej. Studentki z drużyny uniwersyteckiej pozowały nago do kalendarza 2018, żeby zebrać pieniądze na pomoc dla chorego na dystrofię mięśniową (zanik mięśni) chłopczyka o imieniu Jack.

Organizacja charytatywna "Joining Jack" zbiera fundusze na finansowanie badań w celu znalezienia skutecznych metod leczenia choroby, na którą nie ma obecnie skutecznego lekarstwa.

- Zdjęcia do kalendarza odbyły się w szatni, ale też w parku. Była godz. 7 rano. Mimo to pojawiła się tam duża grupa gapiów, którzy tylko udawali, że nie patrzą. Na zewnątrz panowały niskie temperatury i nie było łatwo namówić dziewczyny do rozebrania się. Wspieramy się jednak we wszystkim, co robimy. Było więc przy tym dużo śmiechu - powiedziała mediom przedstawicielka zespołu z Liverpoolu.

"Modelki" z Wysp Brytyjskich mają nadzieję, że ze sprzedaży kalendarza (cena 10 funtów) uda się zebrać kwotę ok. 2 tys. funtów i w ten sposób sprawić chłopcu świąteczny prezent.

ZOBACZ WIDEO Skandaliczna decyzja sędziego - skrót meczu Valencia CF - FC Barcelona [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 1]

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Twitter/YouTube

Komentarze (18):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Pokaż więcej komentarzy (15)
Pokaż więcej komentarzy (18)
Pokaż więcej komentarzy (18)
Pokaż więcej komentarzy (18)