Tłumy na trybunach i przed telewizorami. Znane wyniki oglądalności Pucharu Polski

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: kibice podczas finałowego meczu o Tauron Puchar Polski
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: kibice podczas finałowego meczu o Tauron Puchar Polski
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę dobiegł końca Tauron Puchar Polski w siatkówce. W finale Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała Jastrzębski Węgiel 3:0. Znane są już wyniki oglądalności tego spotkania.

W ostatni weekend lutego w Tauron Arenie Kraków odbywał się turniej finałowy Tauron Pucharu Polski.

Awans do finału wywalczyły Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel. Górą byli pierwsi z nich, którzy zwyciężyli 3:0.

Na trybunach pojawiło się aż 12 tysięcy kibiców, co jest rekordową frekwencją jeżeli chodzi o te rozgrywki. Kamil Składowski, dyrektor działu komunikacji Polskiej Ligi Siatkówki, przekazał na Twitterze także informację o oglądalności.

"Przed telewizorami transmisję Polsat Sport oglądało średnio 247 tys. najlepszych kibiców na świecie. Dziękujemy, że byliście z nami" - napisał Składowski.

Powrót do rywalizacji ligowej nastąpi już w najbliższy czwartek. 2 marca o godz. 17:30 rozpocznie się mecz BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk. To spotkanie będzie można obejrzeć w Polsacie Sport.

Czytaj także:Prezes PGE Skry Bełchatów wydał oświadczenie. Pojawiły się zarzuty pod adresem mediówNiezwykły mecz Joanny Wołosz. Inne gwiazdy pospieszyły z gratulacjami

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Anita Włodarczyk i piłka nożna? No, no - zdziwicie się!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty