Wilfredo Leon przekazał radosną nowinę

Wilfredo Leon w mediach społecznościowych przekazał bardzo dobrą wiadomość. Reprezentant Polski po raz trzeci został ojcem. 7 czerwca na świat przyszła jego córeczka.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Wilfredo Leon WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Wilfredo Leon
"Co za rok! 7.06. zawsze będzie dla nas wyjątkową datą" - napisał na Instagramie Wilfredo Leon. Zamieścił też krótki filmik, na którym pokazał nie tylko zdjęcie z narodzin córeczki, ale też to, co działo się rok temu. Wtedy to Leon przeszedł operację kontuzjowanego kolana, co na wiele tygodni wykluczyło go z gry.

Siatkarz nie ukrywa radości z tak ważnej chwili w życiu jego rodziny. To trzecie dziecko reprezentanta Polski oraz jego żony Małgorzaty Leon. Para wychowuje 6-letnią córeczkę Natalię i 4-letniego synka Cristiana.

Leon ma za sobą przeciętny sezon. Jego Sir Safety Susa Perugia nie odniosła sukcesu ani w rozgrywkach Serie A, ani w europejskich pucharach. W klubie ma latem dojść do wielu zmian, które pozwolą Perugii wrócić na szczyt.

Przyjmujący wkrótce ma wrócić do gry w reprezentacji Polski, która obecnie rywalizuje w Lidze Narodów. Jednak najważniejszą tegoroczną imprezą są kwalifikacje olimpijskie.

Czytaj także:
Stefano Lavarini: Chciałbym, żeby kiedyś tak mówiono o reprezentacji Polski
"Wielki powrót polskich siatkarzy". Reakcje po widowiskowym meczu z Iranem

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×