Kolejny kontrakt w Norwidzie. Rozgrywający zostaje w klubie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Plusliga / Exact Systems Hemarpol Częstochowa
Materiały prasowe / Plusliga / Exact Systems Hemarpol Częstochowa
zdjęcie autora artykułu

Exact Systems Hemarpol Częstochowa poinformował o kolejnym kontrakcie. W klubie pozostanie rozgrywający Tomasz Kowalski. Na hity transferowe kibice Norwida będą musieli jeszcze poczekać.

Kilka dni temu Exact Systems Hemarpol Częstochowa poinformował, że przedłużył kontrakt z Damianem Kogutem, a teraz przyszedł czas na parafowanie kolejnej umowy. Na taki krok zdecydował się rozgrywający Tomasz Kowalski, który w minionym sezonie odpowiadał za kreowanie gry beniaminka.

Będzie to już jego piąty sezon w klubie z Częstochowy. Swoją przygodę z Norwidem rozpoczął wraz z początkiem sezonu 2020/21. W błękitno-granatowej koszulce rozegrał 127 meczów. W ubiegłym sezonie wystąpił w 27 spotkaniach PlusLigi, w których zdobył 33 punkty (8 atak, 3 zagrywka, 22 blok).

- Cieszę się bardzo, że będzie kontynuacja mojej przygody z klubem, to już 5 sezon w barwach Norwida. Razem osiągnęliśmy bardzo duży skok sportowy, który udało nam się utrzymać w postaci Plusligi. Mam nadzieję, że ta dobra passa będzie trwać dalej i nie poprzestaniemy tylko na walce o utrzymanie – powiedział rozgrywający Norwida, Tomasz Kowalski.

Wiadomo już, że zespół w nowym sezonie poprowadzi trener Igor Kolaković, któremu pomagać będzie dotychczasowy szkoleniowiec Leszek Hudziak.

Czytaj także: Efektowny triumf Polek nad Holandią. Wypowiedzi pomeczowe zaskakują Szokujące wiadomości zaczęły spływać tuż po tym, jak wyjechała z Rosji

ZOBACZ WIDEO: Poważnie zachorowała. Pojawiły się obrzydliwe komentarze

Źródło artykułu: WP SportoweFakty