Rewolucja w klubie PlusLigi. Odchodzi 6 zawodników

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Plusliga / Ślepsk Malow Suwałki
Materiały prasowe / Plusliga / Ślepsk Malow Suwałki
zdjęcie autora artykułu

Ślepsk Suwałki ma za sobą trudny sezon, który zakończył na 12. miejscu w tabeli. Już wiadomo, że w klubie dojdzie do sporych roszad w składzie.

Ślepsk Malow Suwałki w rundzie zasadniczej PlusLigi miał swoje wzloty i upadki. Podopieczni Dominika Kwapisiewicza nie zawsze prezentowali się na miarę oczekiwań, przez co drużyna miała kilka wpadek. Ostatecznie zespół z Warmii i Mazur wygrał zaledwie 10 meczów na 30 rozegranych.

Latem dojdzie w Suwałkach do małej rewolucji. Klub ogłosił rozstanie z sześcioma siatkarzami oraz z dwoma członkami sztabu szkoleniowego.

Z drużyny odejdą na pewno: Ziga Stern (przyjmujący), Łukasz Rudzewicz (środkowy), Maksim Buculjević (rozgrywający), Paweł Filipowicz (libero), Arkadiusz Żakieta (atakujący) oraz Ernest Kaciczak (przyjmujący).

Oprócz tego po siedmiu latach współpracy z drużyną rozstali się Andrzej Sawicki, trener przygotowania motorycznego oraz Damian Słabiński fizjoterapeuta.

W klubie z Suwałk pozostaną natomiast Konrad Stajer, Jakub Macyra, Paweł Halaba, Bartosz Firszt, Matias Sanchez oraz Joaquin Gallego.

Zobacz także: Szokujące wiadomości zaczęły spływać tuż po tym, jak wyjechała z Rosji Efektowny triumf Polek nad Holandią. Wypowiedzi pomeczowe zaskakują

ZOBACZ WIDEO: Kwiatkowski ostro o kadrze Santosa. "Piłkarze nie wiedzieli, o co mu chodzi" [b]

[/b]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty