Polska - Holandia. Gdzie oglądać? Transmisja, stream, live

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: Karol Butryn w ataku
Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: Karol Butryn w ataku

W kolejnym meczu siatkarskiej Ligi Narodów reprezentacja Polski zagra z Holandią. Sprawdź, gdzie możesz oglądać to spotkanie.

W tym artykule dowiesz się o:

Liga Narodów. Polska - Holandia. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Polscy siatkarze póki co dostarczyli kibicom mnóstwo powodów do radości. W pierwszym meczu Ligi Narodów pewnie pokonali Amerykanów, wygrywając w trzech setach. Drugi mecz okazał się znacznie bardziej wymagający. Kanadyjczycy od początku postawili wysoką poprzeczkę i to oni triumfowali w pierwszym secie. Później Biało-Czerwoni złapali odpowiedni rytm i wygrali spotkanie 3:1.

Teraz podopieczni Nikoli Grbicia zmierzą się z Holandią. Oba poprzednie mecze tej reprezentacji były bardzo wymagające, bo oba kończyły się tie-breakiem. W pierwszym - ze Słowenią - przegrali, ale w drugim pokonali Turcję.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 19:00. Transmisja dostępna będzie na kanałach TV4 i Polsat Sport 1.

Polska - Holandia w internecie. Stream online, relacja live

Mecz Polska - Holandia zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Polska - Holandia: 24.05.2024 (piątek), godz. 19:00. Transmisja TV: TV4, Polsat Sport 1. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty