Polacy drugi raz lepsi w Spodku (wynik)

Pierwszy set był bardzo wyrównany od samego początku niemal do ostatniej piłki. Gdy jedni odskakiwali na kilka punktów, drudzy natychmiast ich gonili. W samej końcówce lepsi okazali sie biało-czerwoni i wygrali tą partię 25:22. W drugiej odsłonie tylko początek był wyrównany, później stopniowo odskakiwali Chińczycy. Mogli wygrać bardzo wysoko, ale w końcówce seriami popełniali błędy. Polacy jednak nie dali rady ich doścignąć i przegrali 19:25. Trzeci set miał niemal identyczny przebieg jak poprzedni, z tą różnicą, że na korzyść podopiecznych Raula Lozano (25:22). Czwarta partia była najbardziej wyrównana ze wszystkich wcześniejszych. Biało-czerwoni w końcówce obronili kilka naprawdę trudnych piłek i wygrali 25:23, a cały mecz 3:1.