Maj oficjalnie w Muszynie, wicemistrz Polski zamknął kadrę

Paulina Maj została oficjalnie zawodniczką Banku BPS Muszynianki Fakro. Tym samym wicemistrz Polski zamknął kadrę zespołu na kolejny sezon. Trener będzie miał do dyspozycji 12 zawodniczek.

Libero Paulina Maj została oficjalnie zawodniczką Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna - poinformował klub. Była siatkarka Atomu Trefla Sopot, mistrzyni Polski na krajowym podwórku wygrała wszystko co można było zdobyć. Sięgała po medale mistrzostw Polski każdego koloru, Superpuchar Polski i Puchar Polski. Maj jest aktualną reprezentantką Polski.

Zdecydowaliśmy się w tym sezonie na kadrę dwunastoosobową. Tym sposobem klub Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna skompletował skład na sezon 2012/2013 - mówi trener Mineralnych, Bogdan Serwiński.

Jeżeli chodzi o przygotowania do sezonu, rozpoczynamy 23 lipca spotkaniem organizacyjnym w klubie. Obecne mają być wszystkie zawodniczki wraz z całym sztabem szkoleniowo-menadżerskim. Na spotkaniu tym poinformujemy kadrę o zaplanowanych turniejach, meczach kontrolnych a także o ewentualnym zgrupowaniu - dodaje szkoleniowiec.

Skład Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna na sezon 2012/2013:

1. Bednarek-Kasza Agnieszka - środkowa 2. Gajgał-Anioł Katarzyna - środkowa 3. Werblińska Anna - przyjmująca 4. Kasprzak Kinga - przyjmująca 5. Jagieło Aleksandra - przyjmująca 6. Maj Paulina - libero 7. Serena Valentina - rozgrywająca 8. Sieradzan Dominika - atakująca 9. Dziękiewicz Eleonora - środkowa 10. Popović Sanja - atakująca 11. Kaczmar Anna - rozgrywająca 12. Rousseaux Helene - przyjmująca